Iedzīvotājiem visu laiku melo! Vidējā alga Latvijā esot 1000 eiro? Lūk, cik patiesībā pelna katrs otrais…
06/09/2019
No 2020.gada, dubultosies cena pilnīgi visām pārtikas precēm
06/09/2019

Skolēniem turpmāk pusdienas apmaksās valsts

FOTO AVOTS: Vitālijs Stīpnieks / diena.lv / DIENA / Google arhīvs (foto ir ilustratīva nozīme)
Turpmāk, pusdienas skolēniem varētu apmaksāt valsts. Tas nāktu par labu neskaitāmi daudz ģimenēm, kurām ienākumi nav tie lielākie. Šāda vēsts iepriecina ļoti daudzus.

Nav nekāds noslēpums, ka lielākā daļa no vecākiem nepelna vairāk par 430 eiro mēnesī, kas ir minimālā alga. Ietaupot naudu par pusdienām bērnam skolā, mēneša budžetam tas tiešām nāktu tikai par labu katrai ģimenei.

Skolas dalās divos tipos – tās, kurās ir bufete un tās, kurās ir kopējās pusdienas. Par kopējām pusdienām mēnesī parasti aiziet no 25 – 45 eiro. Par bufeti parasti ir krietni dārgāk jāmaksā un tādās skolās pusdienas uz bērnu mēnesī var ģimenei izmaksāt pat vairāk par 70 eiro.

Ja ģimenes mēneša ienākumi ir vien aptuveni 500 eiro un tajos ietilpst arī īres izmaksas par dzīvokli, tad pāri paliek tiešām maz. Ietaupot par bērna pusdienām, ģimenei varētu būt vieglāk izturēt esošo mēnesi. Īpaši jau gadījumā, ja ģimenē ir vairāki bērni par kura pusdienām ir jāmaksā.Tas, ka valsts varētu apmaksāt pusdienas visiem skolēniem, nāktu par labu gandrīz visiem cilvēkiem – īpaši jau ģimenēm, kurās ir bērni. Protams, tas atkal varētu atspēlēties uz nodokļiem.Spied ”Uzzināt vairāk” un dodies uz otro lapu, lai turpinātu lasīt un uzzinātu vairāk…

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv