Madara Kiviča dalās ar meitiņas jubilejas bildēm; tajās nav redzams Andris…
07/08/2019
”Maxima” drīzumā grasās atdot pārtiku ar beigušos derīguma termiņu trūcīgajiem bez maksas
08/08/2019

Smieties vai raudāt? Šie bija deputātu solījumi tieši pirms trīs gadiem…

FOTO AVOTS: Facebook (lapa ''101. kilometrs'')


Kāds ļoti interesants ieraksts nonācis vietnē Facebook. Lapa ”101. kilometrs” publicējusi 2019.gada 25.jūnijā Facebook ierakstu. Tajā redzami solījumi, kurus veikuši deputāti pirms tieši 3 gadiem.

Protams, lieki piebilst, ka visi šie solījumi tā arī nav izpildīti laikam ejot. ”Solīts makā nekrīt!” – tā var raksturot šo situāciju.

Piemēram, viens no solījumiem bija, kur Šadurskis sola, ka trīs gadu laikā pedagogu alga pārsniegs 1000 eiro mēnesī. Trīs gadi ir pagājuši un šķiet, ka šis solījums tiešām nav izpildīts.

Tāpat arī Belēvičs izteica solījumu. Viņš vēlējās nodrošināt ārstiem algu ap 1630 eiro mēnesī. To viņš vēlējās nodrošināt līdz 2019.gada sākumam, bet gads jau ir pusē un arī šis solījums, šķiet, ir piemirsts.Paralēli publicēts ir arī vēl viens ieraksts, kas ir it kā ministres daļējs solījums. To var saprast kā kurš katrs grib.Cilvēki ir šokā. Ejot laikam, šie visi solījumi pēc gadiem bija aizmirsti, bet tagad… Ar šīs Facebook lapas palīdzību, tiek atmaskoti visi solījumi, kas nav daļēji izpildīti vai izpildīti vispār.Dodies uz otro lapu, lai redzēto šos solījumus un turpinātu lasīt…

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv