VIDEO: puskaila sieviete ar krūšturi rokās, cenšas piekaut naktskluba apsargu (18+)
15/10/2019
VIDEO: Ventspils pagastā notiek autobusa sadursme ar stirnu: četri ievainotie
16/10/2019

Sveiciens no 2000-šajiem! 10 fotogrāfijas, kas atsauks atmiņā bērnību un dos Tev nostaļģiju

FOTO AVOTS: thebest.lv
Divtūkstošie gadi bija trauksmaini. Ik dienu tika avīzēs, radio, televīzijā un ziņās solīts pasaules gals un notika arī citas trakas lietas. Laiks ir gājis un arī vērtības līdz ar to ir mainījušās.

No bērnu rotaļlietām, līdz pat cilvēku drēbēm – viss ir mainījies laikam ejot līdz nepazīšanai. Daudziem divtūkstošie gadi bija tieši bērnība un tāpēc mums ir sagatavoti pārdesmit foto, kas atsauks atmiņā bērnību.

Divtūkstošie gadi atstāja spožas atmiņas un domājams, ka daudziem tas bija pat mīļākais laiks, kurš piedzīvots. Piedāvājam aplūkot pārdesmit attēlus un ”paceļot atmiņās” kopā ar mums!

Ne vienmēr kinderolās bija patīkama mantiņa. Reizēm gadījās arī puzle, kas nedaudz lika saskumt. Kinderolas ir gan joprojām, tomēr vairums uzskatās, ka ir mainījusies gan vērtība, gan izskats šim našķim.Ne visiem, bet daudziem bija šāds pildspalvu komplekts. Pildspalvas gandrīz visās varavīksnes krāsās un konspekti vienmēr bija gaiši un krāsaini.

Šī gan nav tik ļoti populāra prece kā pārējās, bet arī daudzi, iespējams, atcerēsies. Vibromasieris Elite Italia, kuru pārdeva tik ļoti agrāk populārajos televeikalos.

To var noliegt un tam var piekrist, bet tas ir fakts, ka toreiz matu krāsošana bija pēdējais modes kliedziens.

Toreiz datori bija savādāki… Noteikti ik viens gribētu uzspēlē šīs spēlītes vismaz vēl vienu reizi!Spied ”Uzzināt vairāk” un dodies uz otro lapu, lai turpinātu lasīt un gremdēties atmiņās…

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv