VIDEO: ”Dinamo” hokejists Metjū Maione ar grupu ”Laime Pilnīga” izlaiž kopīgu dziesmu
17/02/2019
FOTO: Dzirksteļojoši elektrības vadi un apstākļi kā midzenī – policisti Rīgā atrod divus mazus bērnu ar dzērušiem vecākiem
18/02/2019

TESTS: Vai zini Latvijā pazīstamu cilvēku vārdus?

FOTO AVOTS: Google arhīvs
Latvijā ir daudz slavenības – dažas pelnīti kļuvušas slavenas, dažas ne tik ļoti. Citi popularitāti guvuši grūtā ceļā, kamēr citi gājuši pēc vieglas slavas. Pēdējā laikā kļuvuši ļoti populāri vairāki cilvēki – pateicoties tieši verbālām drāmām iekš soctīkliem. 

Šoreiz gan runa nav par slavenībām, kas gatavas viena otru nozākāt ar rupjiem vārdiem un bārsta nepatiesus solījumus, lai iegūtu vēl vairāk slavu. Šoreiz runa ir par cilvēkiem, kas tiešām Latvijā ir slavenības un šādu statusu ir pelnījušas!

Piedāvājam izpildīt jautro testiņu un noskaidrot vai Tu pēc slavenības uzvārda un pēc pavisam īsa aprakstiņa vari atpazīt viņu un pateikts kā viņu sauc!

Testiņā ir desmit slavenības. Katrai trīs atbilžu varianti un tikai viens pareizs. Tikai retais var visu šajā testiņā dabūt pareizi un to izpildīt bez kļūdām. Vai Tev tas izdosies? Pamēģini!

Neaizmirsti ar šo testiņu padalīties sociālajos tīklos – ”nošeiro” to iekš Facebook, spied ”IETEIKT” tam iekš draugiem.lv un vari ”ietvītot” arī iekš Twitter. Dalies ar ierakstu, ja ir vēlme!

Testiņš atrodas raksta otrajā lapā!

Dodies uz otro lapu, lai pildītu testiņu!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv