FOTO: Kāds ļaundaris, netālu no Daugavpils, izpostījis 47 kapa vietas
22/07/2019
Uzmanies: Latvijā uzdarbojas viltus policisti, kas aptur Tevi uz ceļa un cenšas apkrāpt
22/07/2019

”Tiek tirgots zils sūdiņš uz 4 riteņiem” – cilvēkus sajūsmina smieklīgākais ”ss.com” sludinājums šogad

FOTO AVOTS: ss.com
Bieži vien sludinājuma servisa portālā ”ss.com” var lasīt kādu interesantu vai uzjautrinošu sludinājumu. Tā gadījies arī šoreiz – sludinājums tiek skatīts arvien aktīvāk. Tas skatīts jau daudz reižu un cilvēki turpina uzjautrināties.

Kāds latvietis, ievietojis pārdošanā 1999.gada Ford Fiesta. Mazs un zils auto, kura nobraukums ir nedaudz vairāk kā 361 tūkstotis kilometru. Auto maksā vien 450 eiro un cilvēkus uzjautrina tas, kā šis sludinājums ir noformulēts, cik tam ir piedota humora deva un cik atklāts tas ir.Sludinājumā rakstīts šādi:

”Tiek tirgots zils sūdiņš uz 4 riteņiem. Aprīkots ar 44kw dīzeļdzinēju, kas ir gandrīz tikpat jaudīgs kā kafijas dzirnaviņas un ātrs kā kalnu velosipēds. Augstais klīrens ļauj vieglā zebras galopā pārvarēt gan Ušakova bedres, gan lauku nelīdzenumus. Pilns ar defektiem (gluži kā amerikāņu tanks pēc kaujas ar vācu tīģeri) – gan vizuāliem, gan tehniskiem.Aprīkots ar oriģinālo audio sistēmu, kas ir pietiekami skaļa, lai nedzirdētu tehniskos trokšņus. Radariem iet garām kā rēgs (tie nespēj noticēt, ka festinātors var būt tik ātrs). Noparkoties var faktiski jebkur (jo nav jau pārāk jāsatraucas par jaunu švīku rašanos). Protams, ka lutināts vairāk par sievu – mazgāts tikai ar slavenajiem Rīgas NANOūdeņiem.”

Dodies uz otro lapu, lai turpinātu lasīt un uzzinātu vairāk…

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv