TESTS: Cik labi Tu zini latviešu slavenības?
21/01/2019
Viltus ziņu ”tēvs” un mūziķis Neids, tagad strādā Hesburger par kasieri (FOTO)
22/01/2019

Uz protestu pie Saeimas, ieradās tikai aptuveni 100 cilvēku

FOTO AVOTS: google arhīvs

Ilgi gaidītā protesta akcija pret Krišjāņa Kariņa veidoto valdību pie Saeimas, bija gaidīta ilgi. Prognozēts tika, ka ieradīsies ap 200 cilvēkiem, bet rezultātā – ieradās aptuveni 100, vēsta Latvijas lielākie interneta mediji.

Akcijas mērķis bija protestēt pret Kariņa veidoto valdību. Paralēli, neviens īsti arī nenoliedza, ka tiek atbalstīta Alda Gobzema partija un viņš kā valdības veidotājs. Cilvēki bija ieradušies ar plakātiem un gatavi protestēt.

Pirms šī protesta jau sociālie tīkli bija uztraukušies, ka tikai neizvēršas dzelteno vestu nemieri kā Francijā. Tomēr, ar simts cilvēkiem, maz ticams, ka kas tāds būtu varējis notikt.

Viens no iemesliem kāpēc tik maz cilvēku ieradās ir tas, ka tas notika otrdienas rīta pusē, kad vairumam ir darbs. Vēl viens iemesls varētu būt aukstais laiks. Vietām Latvijā, gaisa temperatūra sasniedza pat -20 grādu robežu.

Tomēr, pats lielākais iemesls varētu būt tāds, ka cilvēki sevi jau noskaņoja ar domu, ka nav vērts iet, jo tāpat nebūs pietiekami dauz cilvēku vai arī, ka viņa aiziešana tāpat neko nemainīs.

22.janvāra protestu akcija beigās neizrādījās ļoti varena, bet jēgas tai bija. Kā vēsta ”jauns.lv”, tad protestētāju vidū ievērots arī bijušais deputāts Valdis Kalnozols. Turējis savu vārdu bija arī Aldis Gobzems, kurš arī bija izgājis pie protestētājiem un ar tiem diskutēja un runājās.

Protestsu pie Saiemas ēkas vēroja, aptuveni, 30 policijas darbinieku. Tur bija pulcējušies daudz cilvēku ar plakātiem – daudzi bija arī krievu valodā.

Vai šis protests jeb akcija kaut ko dos? To mēs redzēsim tikai ar laiku – tagad par to ir ļoti grūti un sarežģīti spriest! Vēl ir jāredz vai Kariņa veidotā valdība tiks apstiprināta un, ja tiks apstiprināta, tad cik ilgi tā būs spējīga ”noturēties virs ūdens”.

Dalies ar rakstu sociālajos tīklos, lai šo redz un uzzina arī pārējie!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv