Pirms Jaunā gada, ar humoristisku vecā gada uzrunu nācis klajā komiķis Žigis (VIDEO)
31/12/2018
Septiņi bērnības dienu komiksi, kurus lasījis ir gandrīz ikviens
02/01/2019

Valmieras ”Sportland” nepatiesās atlaides – pārbaudi pirms pērc!

Ričarda Irbes ievietotais attēls vietnē Facebook, 2018.gada 30.decembrī, kur redzams kā T/C ''Valleta'' veikals ''Sportland'' šmaucās ar cenām.

2018.gada 30.decembrī, vietni ”Facebook” pāršalca Ričarda Irbes veiktais ieraksts, kas liecināja par to, ka T/C ”Valleta” veikals ”Sportland”, krietni maldina savus klientus ar atlaidēm.

Ričards paguvis iemūžināt kādu visai interesantu mirkli šajā sporta veikalā. Tajā laikā, ”Sprotland” bija akciju un atlaižu laiks un Ričards gāja meklēt sev kaut ko patīkamu. Ieraudzījis interesantu preci, tas uzreiz apskatījies cenu uz kuras rakstīts, ka vecā cena 39,95 eiro, bet jaunā 29,96 eiro. Tomēr… ”Sportland” aizmirsuši noņemt pašu pirmo cenu un pielikuši klāt vēl vienu, kas pierāda, ka pirmā cena ir 15,99 eiro un viņi ir nevis uzlikuši atlaidi, bet uzlikuši divreiz lielāku cenu.

Tas liecinina, ka viņi ir izveidojuši neīstu atlaidi – uzlikuši lielāku cenu un to pavilkuši uz leju – tādā veidā, uzvāroties par 14 eiro vairāk nekā ir pirmā cena. Turklāt, pie kases, cenas skeneris, uzrādījis vēl pavisam citu cenu – 11,95 eiro. Tas nozīmē, ka arī pirmajā cenas rādītājā, cena ir pavilkta uz augšu.

Tātad – samelots ir trīs reizes: par pirmo cenu, par ”itkā” pirmo cenu un arī par cenu, kas ir periodā, kad skaitās atlaižu laiks. Nedaudz zemāk, esam pievienojuši arī foto, kurš pierāda šī raksta patiesumu.

FOTO:

2018.gada 30.decembrī, Ričarda Irbes ievietotais posts vietnē Facebook.

Šis ieraksts nepiedāvāja pievienot postu ar ”embed” kodu, tāpēc pievienojam to foto formātā. Ričards aicina visiem sekot līdzi preču cenām, jo ļoti iespējams, ka šī ir atstrādāta sistēma, kuru šis veikalu tīkls ir izmantojis jau sen. Protams, tas nav oficiāli apstiprināts un tik pat labi, šī var būt tikai personāla pieļauta kļūda, tomēr lūdzam uzmanīties visus cilvēkus, kas grasās iegādāties kādu preci jebkurā veikalā – nevajag zaudēt savu naudiņu, tikai savas kļūdas dēļ.

Ļoti daudzi cilvēki šī ieraksta komentāros, saka, ka tā varētu būt taisnība un tāpēc nemaz apavus, drēbes un citas preces, Latvijā nemaz neiegādājās tieši šī iemesla dēļ. Citās valstīs ir iespējams atrast lētāk un bez šādiem meliem cenu ziņās.

Visa rakstā pievienotā informācija ir ņemta no šī Facebook publicētā ieraksta. Mūsu mērķis nav nomelnot, bet gan parādīt to, ka vajag cilvēkiem uzmanīties un var gadīties visādi.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv