TESTS: Vai spēsi atpazīt, kuram seriālam pieder šī telpa?
16/02/2019
Uz Eirovīziju šogad brauks grupa Carousel
16/02/2019

VIDEO: ”desiņu” izrādīšana Facebook kļūst arvien populārāka – tagad to dara daudz latviešu

FOTO AVOTS: ekrānšāviņu kolāža no video tiešraides / number1.lv
Ļoti populārs, pirms laika kļuva Andris Kivičs, kurš savā Facebook tiešraidē, atkailinājās. Protams, ne speciāli, bet viņa dzimumlocekli, redzēja tūkstošiem cilvēku un tajā skaitā arī bērnu.

Ņemot vērā šo notikumu, tagad plikumu izrādīšana iekš Facebook, kļuvusi vēl populārāka, vēsta portāls <<number1.lv>.

Kāds Facebook lietotājs, pamanījis, ka pēc Andra Kiviča Facebook tiešraides no vannas, kādā Facebook grupā, kāds lietotājs ik pa laikam veido tiešraides, kurās ik pa laikam notiek dažādas trakulības.

Uzreiz pēc Valentīndienas – 15.februārī – vīrietis sagatavojis dīvainu pārsteigumu šajā grupā. Atkailinājies tiešraidē, kas it kā bijusi no piektdienas atpūtas ballītes.

Bez savas ”desiņas” izrādīšanas, tagad vairs laikam iztikt nav iespējams, jo tas ir ticis parādīts visā spožumā – 155 cilvēkiem to skatoties.Fonā redzamas arī aizpīpētas cigaretes, kā arī alkoholiskie dzērieni, kas varētu būt par iemeslu šādai atklātai sevis rādīšanai pie kameras.

Video pieejams, diemžēl, nav, bet piedāvājam otrajā lapā apskatīties fotogrāfijas, kas, protams, ir cenzēta ar ”blur” efektiņu.

Neaizmirsti padalīties ar šo rakstu sociālajos tīklos – Facebook, draugiem.lv, Twitter un arī citur! Tas aizņems vien pavisam īsu brītiņu!

Foto atrodas otrajā lapā!

Dodies uz otro lapu, lai skatītu foto…

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv