Vīrietis no Rīgas, pie valdības mājas uzsāk bada streiku, jo viņu neapmierina situācija valstī
13/02/2019
VIDEO: Neids atkārtoti izaicina Kiviču uz boksa maču – draud, ja neatbildēs, tad atņems viņam Lieni
14/02/2019

VIDEO: Ielas malā ar pārsistām riepām ceļu dēļ, Mīlgrāvī stāv ap 10 auto

FOTO AVOTS: ekrānšāviņš no video
Šķiet, ka pierādījumus tam, ka ceļi Rīgā ir slikti, nemaz nevajag. Tomēr, aculieciniekiem ir izdevies Mīlgrāvī iemūžināt visai iespaidīgu skatu, vēsta <<delfi.lv>>. Ielas malā ar pārsistām riepām, vienlaikus stāv ap 10 automašīnu.

Jāpiebilst, ka šāds skats Mīlgrāvja ielā un Viestura prospekta virzienā uz Rīgas centru, tika novērots gan vakarā, gan arī no rīta.

Kāds arī bija izsaucis ceļu policiju, lai negadījums tiktu fiksēts oficiāli – protokolā. Kā videoklipā norāda aculiecinieks, tad šis ceļa posms ir ļoti bīstams.

To bīstamu padara arī fakts, ka braucot uz atļautajiem 70 kilometriem stundā, no bedrēm pat nav iespējams izvairīties.Lieki pieminēt, ka situācija ar Latvijas ceļiem ir diezgan dramatiska un ik dienu simtiem cilvēku sūdzas par to kvalitāti. Daudziem šo ceļu dēļ iet bojā mašīnas un beidzot cilvēki uz to skatās, kā uz nopietnu problēmu.

Neaizmirsti ar šo rakstu dalīties sociālajos tīklos – Facebook, Twitter, draugiem.lv un arī citur. Lai visi beidzot saprot kāda situācija ir Latvijā. Tas aizņems vien dažas sekundītes…

Otrajā lapā atrodas video no notikuma vietas!

Dodies uz otro lapu, lai to skatītos!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv