Divas māsas, ceļa posmā Smiltene – Rauna, pārdod pašu lasītas meža avenītes. Nepabrauc garām!
11/07/2019
Augs degvielas akcīzes nodoklis – no 1.janvāra, degviela būs par 10 centiem dārgāka
12/07/2019

VIDEO: Kivičs un Skulme nevar atgriezties mājās. Viņus jau otro reizi neielaiž lidmašīnā

FOTO AVOTS: ekrānšāviņš no video / Facebook (Andris Kivičs)
Lai gan skandāli ap Andri Kiviču un Lieni Skulmi ir nedaudz norimušies, ik pa reizei uzpeld kāds jauns skandāls. Piemēram, otrdien, 11.jūlijā, Andris Kivičs publicēja savā Facebook profilā tiešraidi. Tajā viņš atklāja, ka jau otro reizi ar savu mīļoto Lieni Skulmi, nav tikuši ielaisti lidmašīnā, vēsta ”apollo.lv”.

Kā tas viss gadījies? Pavisam vienkārši – abi tagad uz mūžu ir iekļauti aviokompānijas ”melnajā sarakstā”.

Viss sācies 20.jūnijā, kad Liene ar Andri netika ielaisti lidojumā no Alikantes (Spānija) uz Frankfurti (Vācija). Gaidot rindā uz iekāpšanu, abi malkoja vīnu. Paralēli skatījušies telefonā smieklīgus video un skaļi smējušies, bet kad nonāca pie iekāpšanas vārtiem, smieties vairs negribējās. Abiem tika paziņots, ka viņi netiek ielaisti lidmašīnā.Mūziķis stāstīja, ka viņa draugi uzdāvinājuši pārim biļetes uz Kauņu. Tur abi būtu atpūtušies vienu nakti un nākamajā dienā dotos uz Latviju ar autobusu.

Pēc nonākšanas lidostā, abiem nācās uzzināt nepatīkamus jaunumus. Viņi vērsās pie lidostas personāla, jo nebija samaksājuši par bagāžu un meklēja palīdzību. Personāls datubāzē noskaidroja, ka 20.jūnijā Kivičs un Skulme nav uzvedušies kā vajadzētu un ar šo aviokompāniju vairs nevarēs nekad lidot.Vislielākais sašutums gan Andrim, gan Lienei bija par aviokompānijas darbinieku vienaldzību un negribēšanu palīdzēt. Arī paziņojums par aizliegumu lidot bija nepatīkams un amorāls. Aizliegums lidot tika atklāts vien pēc tam, kad tika iegādātas biļetes – 570 eiro vērtībā. Nav nekādas informācijas, bet šķiet, ka nauda par biļetēm arī abiem nav atgriezta.

Andris vismaz stāsta, ka aviokompānijas mājaslapā neesot iespēja atgūt naudu par šādu notikumu.

Dodies uz otro lapu, lai turpinātu lasīt, skatītos video un uzzinātu vairāk…

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv