”Maxima” drīzumā grasās atdot pārtiku ar beigušos derīguma termiņu trūcīgajiem bez maksas
08/08/2019
Ņirgāšanās par pensionāriem: paziņots, cik būs minimālā pensija. Ar to būs jādzīvo tūkstošiem pensionāru
16/08/2019

VIDEO: krieviski runājošs pusaudzis demolē svešu īpašumu un iemet Daugavā svešu elektrisko skrejriteni

FOTO AVOTS: ekrānšāviņš no video
Strauju popularitāti 2019.gada vasarā ir ieguvuši elektriskie skrejriteņi. Ja vasaras sākumā Rīgā bija vien pāris desmiti elektriskie skrejriteņi, kurus var iznomāt, tad tagad jau tie ir vairāki simti.

Tie ir aprīkoti ar svītrkoda funkciju. Ar aplikāciju nofotografējot svītrkodu uz skrejriteņa, to var atbloķēt un braukt. Jāmaksā ļoti niecīga summa par šādu prieku.

Internetā tikmēr noklīdis kāds videoklips, kurā redzami kādi krieviski runājoši jaunieši, kas elektriskos skrejriteņus iznīcina, tos metot Daugavā.

Publicētajā video var dzirdēt tekstu krievu valodā – ”vtoroi pašol” jeb ”aiziet otrais”. Pēc tā var saprast, ka pirmīt Daugavā pusaudži ir iemetuši vēl vienu elektrisko skrejriteni. Savukārt, pēc zaļā marķējuma un signalizācijas, var spriest, ka skrejriteņi pieder ”Bolt” kompānijai, kas piedāvā arī taksometra pakalpojumus.”Bolt” pārstāve portālam ”delfi.lv” atklāja, ka uzņēmums šādus gadījumus pats neizmeklē. Esot skrejriteņi pazuduši un tādos gadījumos viņi iesniedz materiālus policijai, lai tā izmeklē. ”Bolt” policijai uzticoties.Spied ”Uzzināt vairāk” un dodies uz otro lapu, lai turpinātu lasīt un skatītos video…

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv