VIDEO: Atgriezies pagātnē! Vai atceries veco, labo Tofiku? Noskaties!
16/01/2019
Internetā izskan variants, ka Kiviča un Neida ķīviņš ir safabricēts; abi patiesībā draugi (FOTO)
17/01/2019

VIDEO: Latviju šokē tēvs ar sešus gadus vecu meitiņu, kas ļoti mīļi kopā dzied

FOTO AVOTS: Instagram (@tomstockdaleyt)

Cik mīļi ir tad, kad vecāki dara kaut ko kopā – īpaši jau tad, kad tēvs dzied ar meitiņu. Un šis raksts ir tieši par to! Latviju ir šokējis kāds tēvs, kurš ar sešus gadus vecu meitiņu, kopā dzied. Tas ir pārņēmis internetu!

Toms Stokdeils ir brits, kas ik pa reizei, savā YouTube kanālā publicē interesantus video – reizēm mūzikas tipa video, reizēm humoristiskus video. Popularitāti viņš ieguva tieši pirms pāris dienām – brīdī, kad populārs cits britu YouTuberis, viņu noreklamēja savā videoklipā.

Šim populārajam britu videoklipu veidotājam, sekotāju bāze YouTube ir ap 20 miljoniem vienā kontā un ap 5 miljoniem otrā. Viņu sauc KSI un Instagram viņam arī seko vairāk kā 6 videoklipi.

Ar šīs reklāmas palīdzību, Toma Stokdeila popularitāti auga neticami strauji – divu, nepilnu dienu laikā, viņš no 10 tūkstošiem abonentu, tika līdz 180 tūkstošiem abonentu. Turklāt, visticamāk, šādi augot šim kontam, viņš drīz vien sasniegs 200 tūkstošus abonentu un ar šīs reklāmas palīdzību, sasniegs arī 300 tūkstošus drīzumā.

Tomam patīk veidot mūzikas videoklipus un arī dziedāt. Daudzus viņš veido humoristiskus – cilvēki viņam dod vārdus un viņš no tiem izveido dziesmu vai arī viņš vienkārši taisa freestyle. Tas ir tad, kad cilvēks uz vietas domā vārdus un taisa ar atskaņām tekstu, kas ir loģisks un interesants.

Bet pats galvenais, kas ir šokējis internetu, ir viņa videoklips, ko viņš ielika savā Instagram kontā. Tas gan nav diezgan populārs, tomēr tauta, kas to ir redzējusi, ir ļoti priecīga un sajūsmināta. Viņš publicēja video ar savu sešus gadus veco meitiņu, kur viņi kopā taisa mūziku – tētis spēlē, bet meita domā vārdus un dzied.

Video ir ļoti mīļš un raisījis prieku daudzos. Daudzi novērtē, ka tieši šim cilvēkam tika pasniegta reklāma, jo viņš to ir pelnījis. Viņš ir ļoti jautrs un smieklīgs, kā arī ļoti mīļi izturās pret saviem bērniem. Noskaties video, kur puisis ar meitiņu kopā dzied!

Lai skatītos video, dodies uz otro lapu!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv