Šie zēni ar āboliem met pa daudzstāvu ēku logiem. Uzmanies un padod tālāk!
17/07/2019
Pirms izmanto foto novecošanas aplikāciju, izlasi šo! Tiek brīdināti visi telefona lietotāji
17/07/2019

VIDEO: Pašvaldības policisti Dobelē pielieto spēku un ar elektrošoku aiztur vīrieti, kurš atpūšas

FOTO AVOTS: Facebook (Валентин Алексеев)
2018.gada augustā, Facebook videoklipu publicēja Валентин Алексеев. Video var redzēt kā policijas darbinieki viņu saslēdz roku dzelžos. Daudzi uzskata, ka nedaudz pārkāpjot savas pilnvaras ir notikusi aizturēšana.

Cik var saprast, video ir no Dobeles, jo video publicētājs aprakstā ievietojis aprakstu: ”Ьеспридел Добельской полиции”. Pēc apkārtnes un cilvēku izskata, var spriest, ka tas ir pie kādas peldvietas.Nav zināms un saprotams kā sācies incidents, bet video redzams kā Pašvaldības Policijas darbinieki saslēdz roku dzelžos vīrieti un, iespējams, nedaudz pārkāpj savas pilnvaras.Video publicētājs komentāros vairākiem cilvēkiem atbildējis, ka aizturēts par neko – it kā bez iemesla. Var gan noprast, ka, iespējams, bijis iesaistīts alkohols un viņš vai pat vairāki cilvēki bijuši manāmi iereibuši.

Tikmēr cilvēki iekš Facebook, kas ir redzējuši video, to komentē. Lielākā daļa no viņiem ir dusmīgi par policistu rīcību. Vietējie pat saka, ka tas esot standarts Dobelē – tā rakstīts komentāros. Ja var ticēt video publicētāja komentāram, tad esot pat pielietots elektrošoks, lai viņu aizturētu.

Dodies uz otro lapu, lai skatītos video un uzzinātu vairāk…

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv