Neids uz boksa maču izaicina Kiviču; uzņēmējs no Rīgas, izaicina pašu Neidu
11/01/2019
TESTS: Vai vari atpazīt bērnības klasiskās datorspēles?
11/01/2019

VIDEO: Rīgā uzdarbojas krāpnieki, kuri izspiež no cilvēkiem naudu! Esi uzmanīgs!

FOTO: ekrānšāviņš no rakstā pieejamā video

Edgars, vietnē Facebook ielicis kādu ierakstu, kas brīdina tautu! Rīgā uzdarbojas krāpnieki, kuri izspiež no cilvēkiem naudu ar pavisam vienkāršu shēmu, kurai ļoti daudzi notic, vēsta portāls <<utv.lv>>.

”No Polijas, ir ieradies vesels bars ar cilvēkiem, kas ir ieradušies pelnīt naudu uz labsirdīgiem un nezinīgiem cilvēkiem. Shēma darbojas pavisam vienkārši – ar Google tulkotāja palīdzību viņi uzraksta pēc iespējas žēlīgāku tesktu un lai izskatītos vēl ticamāk, viņi pieliek klāt ikoniņu (emoji) ar Dievu. Pēc tam, paņem kruķi un iet visiem klāt un prasa naudu,” apgalvo Edgars.

Edgars saka, ka ar šiem poļiem nav sanācis aprunāties un iegūt kādu informāčiju, jo viņi izliekas, ka nesaprot par ko ir runa un tēlo, ka angliski runāt neprot.

”Divas minūtes novērsu uzmanību un šie aktieri jau pazuda,” viņš stāsta.

Pēc medija <<utv.lv>> publicētās informācijas, Edgars ir ievietojis vietnē YouTube arī videoklipu, kurā ir skaidri redzams kā iepriekš minētais vīrietis dodas ubagot naudu. Turklāt – viņš to dara sastrēgumos – traucējot pat automašīnu šoferīšus!

”Lūdzu, nedodiet viņiem naudu. Aiz Jūsu labsirdības, viņu šeit paliks arvien vairāk, jo viņi sapratīs, ka šeit ir viegli piepelnīties. Latvijā ir pietiekami daudz labdarības organizācijas un vietas, kur var ziedot – labāk ziedojiet tur. Viņas smagi strādā un pretī nesaņem neko, tāpēc atbalstīsim tos, kuri to ir pelnījuši,” norāda aculiecinieks.

Šo faktu var padarīt ticamāku arī tas, ka videoklipā ir skaidri un gaiši redzama uzpildes stacija ”VIADA” un Latvijas automašīnu numurzīmes, kā arī Zaķusalā esošais televīzijas tornis!

Lūgums uzmanīties un ar šo rakstu dalīties sociālajos tīklos, lai būtu informēti visi Rīgas iedzīvotāji un viņiem nesanāktu iekrist… Pabrīdini arī savus draugus, lai zina pilnībā visi!

Pateicoties <<utv.lv>>, piedāvājam noskatīties aculiecinieka videoklipu no notikuma vietas:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv