FOTO: Dzirksteļojoši elektrības vadi un apstākļi kā midzenī – policisti Rīgā atrod divus mazus bērnu ar dzērušiem vecākiem
18/02/2019
Nofilmēts kā +9 grādu karstumā, tiek turpinātas Rīgas ielu kaisīšanas ar sāli (VIDEO)
18/02/2019

VIDEO: ”Rīgas satiksmes” šoferis, ”vālē” pa pretējo joslu, sastrēgumā apdraudot desmitiem dzīvību

FOTO AVOTS: ekrānšāviņš no video / skaties.lv / TV3 raidījums ''Bez Tabu'' / aculiecinieka video ekrānšāviņš
Kamēr pārējie auto vadītāji pacietīgi gaida sastrēgumā, tikmēr ”Rīgas satiskmes” autobusa šoferim noteikumi neeksistē. Viņs tos apbrauc, traucoties visiem garām pa pretējā virziena joslu. Šis ir kārtējais sabiedriskā transporta vadītājs, kas izceļās ar šāda tipa nekaunību, novēro rīdzinieks.

”Tas ir bīstami” – par notikušo saka kāds drošas braukšanas eksperts.

Portāls <<skaties.lv>> vēsta, ka ”Bez Tabu” redakcijā vērsies Jānis, kurš tāpat kā pārējie auto vadītāji, pacietīgi gaida un lēnām pārvietojas sastrēgumu laikā. Redzētais Rīgā viņu ir šokējis un pat nepatīkami pārsteidzis: videoreģistratorā iemūžināta sastrēgusi automašīnu kolonna, kas lēni kustās pa Bauskas ielu Mūkusalas ielas virzienā. Kolonnai garām,, pa pretējā virziena joslu aiztraucas ”Rīgas satiksmes” pasažieru autobuss, tādējādi apbraucot sastrēgumu, turklāt apdraud arī ne tikai savu dzīvību, bet desmitiem pasažieru, kā arī pārējos sastrēguma dalībniekus.

”Kad beidzot pienāks gals šī uzņēmuma šoferīšu pārgalvībai un citu satiksmes dalībnieku apdraudēšanai?!” tādu jautājumu uzdod Jānis.

Diemžēl, bet mums atbildes uz šo jautājumu nav un, iespējams, tāda nav nevienam! Auto vadītājs uzskata, ka tā ir milzīga pārgalvīga, kā arī citu satiksmes dalībnieku apdraudēšana.Portāls <<skaties.lv>> atklāj, ka sarunā ar ”Bez Tabu”, aculiecinieks sastīja, ka autobuss vēlējies ātrāk nokļūt pieturā, kas atradās aptuveni 300 metru attālumā no vietas, kur tas fiksēts braucam pa pretējā virziena joslu. Līdz ar to, seciāms, ka autobuss apbraucis sastrēgumu ļoti garā ceļa nogrieznī.

Neaizmirsti dalīties ar šo rakstu sociālajos tīklos – Facebook, draugiem.lv, Twitter un arī citur! Šis ir jāuzzina arī pārējiem – lai uzmanās un zina, ka piesardzība nekad nenāk par ļaunu!

Video no notikuma vietas, ir atrodams šī raksta otrajā lapā!

Dodies uz otro lapu, lai to skatītos!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv