VIDEO: Vējš Liepājā posta mājas un iznīcina pilsētu; lūdz cilvēkus uzmanīties
15/09/2019
Bezdarbnieku un bērnu pabalsti nākamgad būs uz pusi mazāki un tos izmaksās tikai 8 mēnešus
16/09/2019

VIDEO: Šādi svētdienas rīts sagaidīts Ipiķos; auto pamests un nevienam nevajadzīgs

FOTO AVOTS: Facebook (Toms Ratnieks)
Pagājušas jau divas nedēļas kopš brīža, kad iestājās septembris. Nedēļas nogales parasti ir īpašas ar to, ka lielākie ballētāji atkal atrod savu vietu un uzrīko tusiņu. Tāpat bija arī šonedēļ. Reizēm ballītes ieiet vēsturē un šī noteikti ir viena no tādām.

Toms Ratnieks savā Facebook profilā publicēja ierakstu, kurā redzams apgāzies auto. Vecs ”AUDI” markas automobilis ar izsistiem logiem un apgāzies uz jumta guļ grāvī. Auto nav numurzīmes un neviens par to arī neliekas ne zinis.

Ieraksts ātri vien kļuvis populārs un par sava veida sensāciju internetā. Ar to šajā brīdī ir dalījušies jau vairāk nekā 500 dažādi Facebook lietotāji. Daudzi arī ierakstu komentējuši un jau izteikuši viedokli un iespējamos variantus par to, kas noticis.Toms pēc tam šo pašu foto ielicis kādā Facebook lapā, kur tiek tirgotas preces. Daudzi spriež un nevar saprast vai tas tik humoram vai viņš tiešām nolēmis atrasto spēkratu notirgot.Spied ”Uzzināt vairāk” un dodies uz otro lapu, lai turpinātu lasīt un uzzinātu vairāk…

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv