Latvija izcīna uzvaru pret Itāliju! Izrādi puišiem cieņu un padod tālāk…
14/05/2019
Latvija sīvā cīņā piekāpjas Čehijai! Izrādi puišiem cieņu un padod tālāk…
16/05/2019

VIDEO: Šis zēns Rīgā pa trepēm nogrūda grūtnieci. Padodam tālāk, lai visi redz šo ”varoni”…

FOTO AVOTS: Facebook / ekrānšāviņš no video / Google arhīvs




Ik dienu, portālā Facebook var lasīt neskaitāmi daudz ziņas, apskatīt tūkstošiem video un redzēt vēl vairāk bilžu. Bieži vien var manīt arī patiesus stāstus no sašutušiem cilvēkiem un tā ir arī šoreiz. Ar kādu pavisam nepatīkamu video, savā Facebook profilā ir dalījies Adrians.

Šoreiz, internetu ir satricinājis kāds videoklips, kas uzņemts pie kāda no Rīgas tuneļiem. Videoklipā ir redzams kā kāds jaunietis, pagrūž grūtnieci, kas noveļas pēc tam no trepēm.

Kā raksta pats Adrians, tad notikušais risinājies otrdienā, ap plkst. 12:30. Jaunā māmiņa esot gājusi uz veikalu, bet viņai uz to jāiet caur tuneli Rīgā. Kāpjot pa kāpnēm, viņai garām gribēja tikt kāds jauns zēns, kas bija neapmierināts ar to, ka jaunā grūtniece tik lēnu kāpj augšup pa tām.

Zēnam nav izturējuši nervi un kādu iemeslu dēļ, viņš šo meiteni ir pagrūdis. Viņa attiecīgi novēlusies pa kāpnēm. Adrians uzreiz meties palīgā jaunajai grūtniecei un centies pārmācīt arī agresīvo zēnu, kas meiteni pagrūda. Viņš centās iesist jaunajam zēnam, bet tas uzreiz aizmuka. Visu no malas iemūžināja ar telefona kameru Adriana labākais draugs Česlavs.

Dodies uz otro lapu, lai skatītos video…

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv