Cilvēku aprunāšanas dēļ, Andris Kivičs un Liene Skulme beidzot aizbraukuši no valsts
15/01/2019
Kokneses iedzīvotāji ir šokēti, cik cienījami un zināmi cilvēki, esot izrādījušies kokaīna kontrabandisti
15/01/2019

VIDEO: Vlogeris no Latvijas izsauc policiju un par viņiem pasmejas

FOTO AVOTS: YouTube (kanāls CilvēksArKameru)

Tautā plaši zināmais vlogeris Jānis Ābele jeb Cilvēks ar Kameru, ir uzņēmis jaunu video, ar nosaukumu ”CaK vs POLICIJA”. Video aši ir uzņēmis apgriezies, tiek aktīvi skatīts un apspriests arī sociālajos tīklos.

Jānis Ābele ir vlogeris un YouTube videoklipu veidotājs jau sen. Vēl pavisam nesen, viņam piederēja viens no lielākajiem YouTube kontiem, kuru viņš pārdeva. Tam bija gandrīz 35 tūkstoši abonentu. Pārdevis šo YouTube kontu, viņš sāka publicēt videoklipus savā vecajā YouTube kontā, kas tagad arī ir sasniedzis jau 10 tūkstošu abonentu robežu.

Lai vai kā, kanāla īpašnieks Jānis, 2019.gada 13.janvārī, savā YouTube kontā publicēja diezgan pretrunīgu video. Viens to uzskatīja par pareizu, cits par nepareizu video. To parādīja arī videoklipa ”PATĪK” un ”NEPATĪK” attiecība – videoklipam ir nedaudz vairāk kā tūkstotis pozitīvu un nedaudz vairāk kā 500 negatīvu vērtējumu.

Jānis šajā videoklipā izsauc policiju – par to, ka kaimiņš ir nolicis auto tur, kur to nedrīkst – pie dzeltenās līnijas. Viss pagalms gan ir pilns ar mašīnām un dzeltenā līnija ir zem sniega un nav pat ļoti labi redzama. Turklāt, cik var saprast, tad ziemas laikā par šādām lietām nesoda, ja laikapstākļi

Video skatītāji ir sastājušies divās pusēs: viena puse ir tā, kas atbalsta Jāni un saka, ka tā noparkot auto nedrīkst, bet otra puse sastāv no tiem skatītājiem, kas uzskata, ka Jānis dara nepareizi. Iemesls tāds, ka Rīgas pagalmos tāpat jau nav, kur likt auto un šis ir vēl viens gadījums, kad nav bijis vienkārši, kur nolikt auto.

Lai vai kā, kad policija ir atbraukusi, Jānis provicējis policistus izrakstīt kaimiņam sodu, ko viņi it kā arī darīja, bet it kā nedarīja… Policisti negribīgi parunāja ar vlogeri, paskaidroja kaut ko un uz dažiem jautājumiem atbildes arī nesniedza.

Viss beidzās ar to, ka Jānis vairākas reizes provicēja policistus, reizēm pat tā diezgan klusi (videoklipā var dzirdēt), pat iesmēja par viņiem un prasīja interesantus jautājumus.

Kam šajā gadījumā ir taisnība? Par to gan atliek spriest katram pašam – jāatcerās tikai tas, ka tas, ko mēs spriežam, ir mūsu katra subjektīvais viedoklis un šajā reizē, taisnība ir, visticamāk, likumsargu pusē.

Pārējais jau ir redzams zemāk pievienotajā videoklipā, kurš nu jau ir skatīts gandrīz 20 tūkstošu reižu.

Dodies uz otro lapu, lai skatītos video…

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv