Uz protestu pie Saeimas, ieradās tikai aptuveni 100 cilvēku
22/01/2019
Izbraucot no autoostas, uzreiz saplīst autobuss; pasažieriem naudu neatgriež
22/01/2019

Viltus ziņu ”tēvs” un mūziķis Neids, tagad strādā Hesburger par kasieri (FOTO)

FOTO AVOTS: Facebook (lapa ''Pa Kruto'')

22.janvārī, Facebook uzņēma apgriezienus, jo tur noklīda kāds foto, pēc kura var spriest, ka viltus ziņu ”tēvs” un mūziķis Niks Endziņš, kas plašākai sabiedrībai pazīstams kā Neids, tagad strādā par Hesburger kasieri, vēsta ”Pa Kruto” veiktais ieraksts Facebook.

Mūziķis Neids, tautā ir pazīstams pateicoties savai mūzikas un hip-hopa daiļradei, kā arī tam, ka publicēja viltus ziņas, par kurām tika apcietināts.

Ilgu laiku viņš publicēja jaunus mūzikas klipus, konkursus gan Facebook, gan Instagram un ķērās arī pie viltus ziņu rakstīšanas, kas nebeidzās labi.

Pēc iznākšanas no Rīgas centrālcietuma, Neids intervijā atklāja, ka dienas ar viltus ziņām ir pagājušas un viņš tagad centīsies strādāt oficiālu darbu. Plānos esot par adminstratoru kādā viesnīcā, jo par kasieri viņš nevarot strādāt, ņemot vērā viņa popularitāti internetā – cilvēki vienkārši viņu fotogrāfētu un par viņu smietos.

Jāsaka, ka viņš nekļūdījās. Viņš lauza savu viedokli un tomēr strādā par kasieri – ēstuvē Hesburger. Līdz ar to, varam pārliecināties, ka tauta tiešām viņu fotogrāfē. Esam gatavi arī Jums parādīt foto, kas ir noklīdusi internetā un par, kuru tiek tik aktīvi runāts.

Viens viņu atbalsta, cits apsmej, bet jāsaka viens – labāk, ka cilvēks strādā, nekā atpūšas vai krāpjas!

FOTO:

FOTO AVOTS: Facebook (lapa ”Pa Kruto”)

Foto publicēts Facebook lapā ar nosaukumu ”Pa Kruto” un tas ātri uzņem popularitāti.

Viens saka, ka tas esot smieklīgi, otrs mūziķi un jauno talantu atbalsta – sakot, ka labi, ka vismaz sācis strādāt.

Protams, nav izslēgta arī varbūtība par to, ka bilde ir fotošops, tomēr pēc cilvēku rakstītajiem komentāriem iekš Facebook, var spriest, ka foto ir īsts un Neids strādā kādā Jūrmalas Hesburger ēstuvē par kasieri. Vai tā ir taisnība? Atliek vien spriest katram pašam vai jautāt mūziķim personiski!

Rakstā minētā informācija nav oficiāla vai apstiprināta – viss tiek spriests pēc Facebook sniegtās informācijas no lapas, kas publicēja šo foto un cilvēkiem, kas izteikuši komentārus!

Mēs atbalstām jaunieti – labāk strādāt nekā atpūsties!

Par to, cik ilgi Neids tur strādā, ja strādā – mums nav zināms.

Foto pārņēmis sociālos tīklus un īpaši jau Facebook un Instagram, 22.janvāra rīta pusē – ap vieniem!

Šis raksts nav veidots ar domu kādu nomelnot vai aizskart. Mēs vienkārši parādām foto, kas klīst pa Facebook un informējam mūsu lasītājus. Gadījumā, ja raksts kādu aizskar, vienmēr ar mums var sazināties e-pastā un rakstu mēs izņemsim!

Dalies ar šo rakstu tālāk sociālajos tīklos, lai šo uzzina arī citi!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv