Lebrons Džeimss apgāž stereotipus par to, ka viņš ir labākais basketbolists pasaulē un pazemojoši zaudē ”Wizards”
17/12/2018
Kompānija T-Series joprojām YouTube abonentu ziņā cenšas apsteigt zviedru PewDiePie
20/12/2018

Septiņas klasiskas multfilmas no bērnības, kuras neviens nevarēs aizmirst

Katram no bērnības ir palikusi atmiņā vismaz viena multfilma, kuru varēja skatīties un skatīties un tā nekad neapnika. Tādas varētu teikt, ka pat ir daudzas. Un šoreiz atskatīsimies uz multfilmām, kas bija īpaši iemīļotas un joprojām ir ļoti iemīļotas cilvēku vidū. Šo varētu zināt cilvēki, kam bērnība bijusi astoņdesmitajos gados un līdz pat šai dienai. 

Scooby-Doo

Skubijs Dū bija klasiskā multfilma, kuru skatījās gandrīz katrs bērns un pat daudzi pieaugušie. Tā bija par suni Skubiju un viņa draugu Šagiju un pārējiem draugiem – divām meitenēm: Velmu un Dafni un vienu puisi: Fredu. Viņi medīja bandītus un centās atklāt noziegumus. Velma, Dafne un Freds bija ļoti drosmīgi, tomēr Šagijs un Skubijs bija ļoti bailīgi. Tikai tad, kad viņiem iedeva suņu našķi, viņi abi kļuva uz laiku drosmīgi. Jā – suņu našķis tika dots arī Šagijam, kas ir cilvēks. Protams, laika gaitā ir radītas jaunas versijas, modernākas, tomēr populārākā un iemīļotākā ir galvenā versija, kuru skatījās vairums.

Duck Tales

Duck Tales bija multfilma kā par Donaldu Daku – par pīli. Šo vairāk atcerēsies tieši astoņdesmito un deviņdesmito gadu bērni, jo tajos laiko tā bija ļoti populāra. Nākot 21.gadsimtam, topā nāca citas multfilmas.

Nu Pogodi

Nu Pogodi ir krievu multfilma par vilku un zaķi. Vilks vienmēr centās noķert zaķi, bet zaķis vienmēr izspruka un vilku kaut kādā veidā pārsteidza un piešmauca. Beigās vilks vienmēr iekliedzās: “Nu pagaidi, zaķīt”, kas krieviski nozīmē ”Nu pogodi, zajec”. Tā arī radies šīs multfilmas nosaukums: ”Nu Pogodi”.

Tom & Jerry

Tom & Jerry multfilmai ir ļoti līdzīgs sižets kā ”Nu Pogodi”, tikai šeit vilka vietā ir kaķis un zaķa vietā pele. Kaķis cenšas noķert peli, bet pele Džerijs, vienmēr no kaķa Toma aizmūk un kaut kā viņu taktiski apspēlē. Šī multfilma ir topā pat joprojām. Kā saka – klasiku var skatīties vienmēr!

The Flinstones

Flinstons bija multenīte par ģimenīti, kas ir no akmens laikmeta. Viņiem ir pašu veidota mašīnīte, ģimenē arī dinozauriņš un viņi sauca vienmēr: ”Jabadabadūūūū”. Vecā labā klasika! Nekad nenoveco, vai ne? Multfilmu gan Latvijā vairs nepārraida, tomēr internetā, visticamāk, to var atrast!

The Simpsons

The Simpsons ir mūsdienu multfilma. Lai cik interesanti tas nebūtu, Simpsonu pirmā epizode tika izlaista jau tālajā 1989.gada 17.decembrī. Tas sākās kā īss šovs starp reklāmām ASV televīzijā, kas tika balstīts tieši uz varoni Bārtu un laikam ejot, Simpsoni ir kļuvuši jau par sastāvdaļu gandrīz katra bērna vakarā. Nu jau šai multfilmai ir 30 sezonas un kopā gandrīz 700 sērijas, turklāt, sērijas nepārstās iznākt jaunas, jo režisoram ir parakstīts līgums ar 20th Century Fox uz vēl daudziem gadiem. Šī multfilma katru darbadienu tiek rādīta arī Latvijas televīzijas kanālā TV6.

Looney Tunes

Looney Tunes ir milzīga multfilmu varoņu zeme. Kaķis, sivēntiņš, mednieks, virpuļojošais zvērs, pīle un daudzi citi. Daudz un dažādi notikumi, kuri tika sakopoti vienā sērijā un jāsaka, ka skatīties šo multfilmu neapnika nekad. Šīs multfilmas katrai sērijai bija arī ļoti īpašs nobeigums – sīventiņš vienmēr teica: ”That’s it, folks”, kas latviski tulkojas ”Tas arī šoreiz viss, draugi”. Tā arī vienmēr varēja saprast, kad beidzas sērija. Lai gan multfilmu daudzi vēro arī tagad, tā tomēr ir pagājusi ārpus no multfilmutopa.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv