VIDEO: Ielas malā ar pārsistām riepām ceļu dēļ, Mīlgrāvī stāv ap 10 auto
13/02/2019
”Tu nomīzi, mīzalgalva,” uzņēmējs atklāj, ka Neids nobijies boksēties ar viņu un Neidam nemaz nav ko maksāt Kivičam
14/02/2019

VIDEO: Neids atkārtoti izaicina Kiviču uz boksa maču – draud, ja neatbildēs, tad atņems viņam Lieni

FOTO AVOTS; ekrānšāviņš no video
Tieši pirms Valentīndienas, mūziķis, bijušais viltus ziņu autors un topošais deputāts Niks Endziņš jeb Neids, vēlreiz izaicināja uz boksa maču Andri Kiviču. Tā var spriest pēc ieraksta, kuru viņš savā Facebook profilā ir publicējis nedaudz pirms desmitiem vakarā, 13.februārī.

Jau iepriekš vēstījām, ka pirms dažām dienām, uz boksa maču tikai izaicināts skandalozais mūziķis Andris Kivičs. To darīja topošais deputāts un bijušais viltus ziņu autors, reperis Neids jeb Niks Endziņš.

Viņš publicēja video, kur bija acīmredzami izbrīnīts un šokēts par to, ko Andris izdarīja savā Facebook tiešraidi, kuru skatījās ļoti daudz cilvēku! Minētajā tiešraidē, daudzi spēja ievērot, ka Andris netīši vietām parāda savu dzimumlocekli. Neids par to sadusmojās un uz boksa maču izaicināja Kiviču, tam par maču solot 10 tūkstošus eiro – pusi pirms, pusi pēc mača maksājot.

Divas dienas pagāja un video tika skatīts vairāk kā 200 tūkstošus reižu un ar to dalījās gandrīz 3 tūkstoši iedzīvotāju. Lai arī tik liela popularitāte, bet Neids atbildi no mūziķa nesagaidija. Šāda iemesla vadīts, 13.februāra vakarā, Neids izveidoja atkārtotu ziņu Kivičam.Ziņā viņš teica to pašu, ko iepriekš – tikai šoreiz viņš teica, ka gadījumā, J Andris uz izaicinājumu neatbildēšot, tad Neids paņemšot Andra meiteni Lieni. Gulēšot ar viņu un abi braukšot ceļojumos, kamēr Kivičs palikšot viens pats ar savu dzimumlocekli.

Neids Kiviča dzimumlocekli iesaucis speciālā vārdā – par mazo desiņu. Viss rakstītais ir Neida vārdi un par to var pārliecināties, noskatoties video, kuru Neids ievietoja pats savā Facebook!

Videoklipā Neida arī Kiviča meiteni dēvē rupjos vārdos un pielīdzina blondai žurkai. Turklāt, dzirdami arī pāris rupji krievu lamuvārdi.

Neids atkārto, ka viņa pacietības mērs esot pilns, tāpēc viņš gaida atbildi no Kiviča. Video ātri uzņem popularitāti un Neidam atkal ir izdevies uzstādīt jaunus skatījumu rekordus!Vai viņš to sagaidīs? Vai būs boksa mačs? To mēs nevaram zināt – laiks rādīs! Neids sola, ka gadījumā, ja boksa mačs notiks, tad viss būs oficiāli, legāli un ar līgumu, īstu cīņu – tā viņš pavēstījis savā Instagram storijā.

Noskaties video un neaizmirsti ar šo rakstu dalīties sociālajos tīklos – draugiem.lv, Facebook, Twitter un arī citur, lai par šo uzzina arī pārējie! Tas aizņems vien dažas sekundes!

Video atrodas raksta otrajā lapā!

Dodies uz otro lapu, lai to skatītos!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv