VIDEO: ”desiņu” izrādīšana Facebook kļūst arvien populārāka – tagad to dara daudz latviešu
16/02/2019
TESTS: Vai spēsi uzminēt latviešu YouTuberi tikai no viena mājiena?
17/02/2019

Uz Eirovīziju šogad brauks grupa Carousel
Lielais ”Supernova” fināls ir noslēdzies un beidzot ir tapis skaidrs, kurš 2019.gada Eirovīzijā, pārstāvēs Latviju. Finālā tikās astoņi labākie un uzvaras laurus šoreiz plūca grupa Carousel.

Finālā tikā abu pusfinālu labākās četras dziesmas. Markus Riva, Edgars Kreilis, Aivo Oskis, Double Faced Eels, Dziļi Violets, kam piedzieda Kozmens, Laime Pilnīga, Samanta Tīna un Carousel, sacentās par ceļazīmi uz Izraēlu un piedalīšanos lielajā Eirovīzijā.

Šogad, ”wildcard” televīzija neizspēlēja un neviens no pusfināla zaudētājiem nepievienojās finālam.

Uzvara visvairāk tika prognozēta šogad tieši Samantai Tīnai un Markum Rivam. Jāpiemin, ka Rivam šis jau ir piektais gads ”Supernovā” un viņš ar ”Supernovu” ir kā Leonardo DiKaprio ar balvu ”Oskars” – ilgi centās un tikai pēc ļoti ilga laika dabūja. Cilvēki sāka teikt, ka šogad varētu būt Rivas gads, jo dziesma daudz labāka kā citus gadus.Balvu no tirdzniecības centra ”Alfa”, 500 eiro vērtībā, laimēja Markus Riva jeb Miķelis Ļaksa. Cik var saprast, tad tā pasniegta tam, par kuru ”Alfa” pircēji visvairāk sabalsojuši.

Pirms uzvarētāju paziņošanas, uzstājās arī repere Zelma Jēgere jeb VIŅA, kā arī dziedātāja Patrisha ar savu jauno dziesmu ”Es varu būt tā”.

Pirms rezultātu paziņošanas, ap 23:30, tika rādīti skatītāju balsojuma saraksts. Tajā brīdī līderos bija Carousel ar vairāk kā 24 procentiem un aiz šīs grupas bija Markus Riva, kam bija par nedaudz vairāk kā procentu mazāk. Tuvu viņiem bija vēl Laime Pilnīga un Dziļi Violets ar Kozmenu. Pārējie gan krietni atpalika – pēc Dziļi Violeta nāca Samanta Tīna, pēc viņas Double Faced Eels un beidzamās vietas ieņēma Edgars Kreilis un Aivo Oskis.

Savukārt, pēc tam ”Radio 5” izteica prognozes par to, kas brauks uz Eirovīziju. Kopā bija četri cilvēki, no kuriem divi prognozēja Samantu Tīnu un otri divi grupu Carousel. Toms Grēviņš to paskaidroja, ka Samanta Tīna uzvarēs, jo viņa ir pa vidu gan žūrijas, gan skatītāju balsojumā, bet līderis skatītāju balsojumā ir pēdējais žūrijas balsojumā un otrādāk.

Astoto vietu ieņēma Aivo Oskis, bet septīto Samanta Tīna. Savukārt, sestajā vietā palika Edgars Kreilis. Augstāk kāpa grupa Dziļi Violets un Kozmens, kas ierindojās piektajā vietā. Tieši aiz ”pjedestāla” palika – Double Faced Eels (4.vietā). Šīs vietas ieraugot, apstiprinājās, ka divi prognozētāji bija greizi.

Godalgoto trešo vietu ieņēma Laime Pilnīga. Otrajā vietā palika Markus Riva, kam šis bija jau piektais neveiksmīgi veiksmīgais gads. Galvu gan viņš nenokar un ļoti patiesi izteica pateicību skatītājiem un visai Latvijai pēc rezultātu paziņošanas. Tas nozīmē, ka uzvaru izcīnīja grupa Carousel ar lēnīgo, bet ļoti patīkamo dziesmu ”That Night”.Rezultātu paziņošanas brīdī, noskaidrojās, ka uz Izraēlu pārstāvēt Latviju brauks grupa Carousel. Novēlam veiksmi, izturību un ceram, ka tiks atnesta beidzot uzvara Latvijai. Uzvarētājam līdzi nāk arī 5 tūkstoši eiro kā stipendija no raidījuma sponsoriem.

Tas nozīmē, ka Markum Rivam šis bija vēl viens gads, kas diemžēl, beidzās ar neveiksmi. Tomēr, atcerēsimies, ka arī slavenajam aktierim Leonardo DiKaprio bija ilgs ceļš jāiet, lai tiktu pie savas iekārotās balvas ”Oskars”. Viņš to izcīnīja pēc daudziem gadiem. Varbūt Markum būs līdzīgs stāsts? Vēlam veiksmi!

Neaizmirsti dalīties ar šo rakstu sociālajos tīklos -Facebook, draugiem.lv, Twitter un arī citur, lai to uzzina pilnīgi visi! Tas aizņems vien dažas sekundītes! Izrādi tādā veidā cieņu dziesmai un izpildītājam, kas uzvarēja!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv