VIDEO: Starppilsētu autobusa šoferis apdraud desmitiem dzīvību – braucot pie stūres raksta īsziņu
08/02/2019
TESTS: Kuras valsts prezidents Tu varētu būt?
08/02/2019

Acis nespēs noticēt! Seriāla ”Divarpus vīri” aktieri TOREIZ un TAGAD

19.februārī, paliks četri gadi, kopš iznāca pēdējā ”Divarpus vīru” epizode jeb sērija. Seriāls, kas sākās 2003.gadā, gadiem ejot, nobrieda līdz pasaules iemīļotākā seriāla statusam. Tajā nebija daudz varoņu – tur bija tikai daži galvenie varoņi, uz kuriem seriāls arī balstījās.

Lai arī seriāls pirms četriem gadiem beidzās, latviešu kanāls TV6, rādā tulkotas sērijas katru darba dienu. Tieši tam par godu, esam apkopojuši rakstā visus galvenos varoņus šajā seriālā, lai redzētu kādi tie izskatījās, kad seriāls sākās un kādi tie ir tagad – 2019.gadā!

Izbaudi rakstu un skaties kā viņi ir mainījušies!

FOTO AVOTS: CBS / Desiree Stone / Getty Images / eonline.com

Džeiks Hārpers – Anguss Tūrners Džonss

(Jake Harper – Angus Turner Jones)

Anguss tēloja galveno varoni šajā seriālā – mazo Džeiku, kas bija Alana dēls. Veica nešpetnības un bija Alana ”zaķu avots”. Anguss pārtrauca filmēties pēc 2015.gada, kad pārstāja veidot jaunas ”Divarpus Vīru” epizodes. Piedalījies arī pāris filmās un beidzis savu aktieru karjeru.

Visticamāk, tas saistīts ar to, ka nauda vairs nav nepieciešama, jo šim seriālam bija 262 sērijas un par katru sēriju, Angusam tika maksāti 300 tūkstoši ASV dolāri.

Angusam dotajā brīī ir 25 gadi un viņš dzīvo Teksasā – Ostinā. Viņam nav nedz bērnu, nedz arī likumīgas sievas. Viņš izbauda jaunību, slavu un naudu!

FOTO AVOTS: CBS / Gabriel Olsen / FilmMagic / eonline.com

Apkopēja Berta – Končata Ferela

(Housekeeper Berta – Conchata Ferrell)

Končata seriālā tēloja apkopēju Bertu. Viņa bija smieklīgs tēls, kas bieži vien bija neapmierināts ar dzīvi. Jāpiemin, ka arī dzīvē viņa ir jautra un dzīves priecīga.

Končatai nu jau ir 75 gadi. Lai arī viņai nu jau ir tik ļoti cienījams vecums, viņas pēdējās filmas, kas uzņemtas pirms vairākiem gadiem, ir tieši šausmu filmas. Končata nopelna ap 7 miljoniem ASV dolāru ik gadu.

Viņa ar savu vīru un meitu Samantu, dzīvo dotajā brīdī Amerikā – Vestvirdžīnijā, Loudendālē!

FOTO AVOTS: CBS / Jerod Harris / Getty Images / eonline.com

Rouza Hārpera – Melānija Linskija

(Rose Harper – Melanie Lynskey)

Melānija šajā seriālā attēloja trako Rouzu, kurai bija vienreiz seksuālas attiecības ar Čārliju un pēc tam viņa sāka viņu izsekot. Lai gan Čārlijs viņu visu laiku atraidīja, pēdējā sezonā viņi abi apprecējās. Beigās Čārlijs nomira un atklājās, ka Rouza viņu četrus gadus turēja kā cietumnieku Francijā, kur viņi abi dzīvoja. Iemesls bijis tāds, ka Čārlijs viņu krapis un viņa negribēja to pieļaut.

Melānijai tagad ir 41 gads un viņa dzīvo Jaunzēlandē – Jaunplimouthā. Viņai ir viens bērns un viņa dzīvo kopā ar viņu un savu vienu bērnu, par kuru nav pieejama nekāda informācija internetā. Arī aktrise par to daudz nerunā. Melānija, joprojām, ļoti aktīvi darbojas šovbiznesā.

Piemēram, 2017.gadā, viņa piedalījās piecās filmās, kamēr 2018.gadā atpūtās. Par topošajām filmām nekas zināms vēl nav.

FOTO AVOTS: CBS / Eark Gibson III / Getty Images / eonline.com

Evelīna Hārpere – Holanda Teilore

(Evelyn Harper – Holland Taylor)

Holanda tēloja Alana un Čārlija māti, kas seriālā bija ļoti vienaldzīga pret abiem dēliem. Jāpiemin, ka viņs ir krietni mainījusies, kopš seriāla laikiem.

Kā izrādās, tad dzīvē viņa ir lesbiete un jau kopš 2015.gada, viņa ir precējusies ar Sāru Paulsoni. Jāpiemin, ka tas ir diezgan dīvaini, jo Holandai ir jau 76 gadi, bet viņas partnerei Sārai tikai 44. Holanda dzīvo Pensilvānijā, Filadelfijā.

Cik saprotams, tad Holandai nav bērnu un ar vīrieti viņa savā dzīvē nav bijusi precējusies. Holanda gadā noplena 18 miljonus ASV dolāru. Par spīti viņas vecumam, viņa izmanto arī sociālos tīklus – tieši Twitter, kur viņai seko vairāk kā 82 tūkstoši cilvēku

FOTO AVOTS: Sonja Flemming / CBS via Getty Images / Michael Tran / FilmMagic / eonline.com

Alans Hārpers – Džons Kraiers

(Alan Harper – Jon Cryer)

Tāpat kā Džeiks, Berta, Rouza un Evelīna, arī Alans piedalījās visās 12 seriāla sezonās. Džons tēloja Alanu – puisi, kuru pameta meitene un tāpēc viņš 6 gadus dzīvo pie brāļa, bet, kad viņš nomirst, pie svešinieka, kas pārpērk Čārlija māju. Ļoti skops varonis iekš seriāla.

Jāsaka, ka viņa loma nebija ļoti cildinoša seriālā, bet viņš to pārvarēja ar naudas čeku – par katru epizodi, kur viņš tēloja, viņš saņēma 700 tūkstošus amerikāņu dolārus.

Džonam dotajā brīdī ir 53 gadu. Viņam ir divi bērni – 18 gadus vecs dēls Čārlijs Ostins un 9 gadus veca meitiņa vārdā Deizija. Viņš ar savu sievu un abiem bērniem, dzīvo Ņujorkā.

Viņš nebija piedalījies nevienā filmā kopš 2015.gada, bet 2019.gada 28.janvārī, viņš pārsteidza savus fanus – iznāca Amerikāņu komēdija ar nosaukumu ”Big Time Adolescence”, kur viņš tēloja galvenā tēla tēvu.

Džons, 2015.gada 7.aprīlī, arī izlaida autorbiogrāfisku grāmatu par savu dzīvi. Tas notika uzreiz pēc seriāla beigām. Grāmata saucas ”So That Happened: A Memoir” un tā ir viens liels stāsts par viņa dzīvi: veiksmēm, neveiksmēm, biznesu, slavu, dzīvi Holivudā un arī naudu.

Grāmata novērtētā ar 3,7 no 5 zvaigznēm, kas ir ļoti augsts rādītājs. Cik zināms, tad Kraieram šis seriāls bijis ļoti svarīgs.

Raksta turpinājumu un pārējo varoņu tagadējās bildes, atradīsi otrajā lapā!

Dodies uz otro lapu!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv