TESTS: Cik gados Tu kļūsi par papucīti vai mammucīti?
26/01/2019
Krimuldas vidusskolas skolotājs: ”Es parūpēšos, lai Tu šeit skolu nepabeigtu! Man ir tāda iespēja!” (VIDEO)
26/01/2019

Atkal viltus ziņas vai tomēr patiesība? Neids sola padarīt Latviju labāku un kļūt par deputātu.

FOTO AVOTS: TV3 raidījums

Pavisam nesen, Niks Endziņš, kas tautā plašāk pazīstams kā mūziķis un viltus ziņu ”tēvs” Neids, plāno doties politikā un padarīt Latviju labāku, vēsta viņa ieraksti Facebook un Latvijas mediji.

Neids ir viena no apspriestākajām personām Latvijā. Neilgu laiku pēc brīvības atgūšanas, viņš paziņojis, ka gatavs padarīt Latviju labāku un startēs politikā.

Endziņš dotajā brīdī strādā ātrās ēdināšanas restorānā Hesburger. Cik pēc pieejamās informācijas zināms, tad kādā no Jūrmalas ēstuvēm. Tomēr, pavisam drīz, viņš ir gatavs oficiāli dibināt savu apģērbu zīmolu un iestāties politiskajā partijā.

Neids gan skaidro, ka speciāli izvēlējies strādāt šādā nozarē – iekš Hesburger. Kāpēc?

Tāpēc, ka viņš esot plaši pazīstams gan jauniešu, gan arī vienkāršu iedzīvotāju vidū. Tā ir papildus slava un cilvēki redz, ka viņš ir mainījies un pelna tagad godīgi strādājot un galvenais, ka oficiāli!

Endziņš stāstija, ka ar viņu sazinājās Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija jeb LSDSP un izteica viņam piedāvāju. Tam viņš neesot varējis pretoties un piekritis, jo vēlas, lai Latvija kļūst labāka.

”Pēc deputāta kunga lūguma esmu aizpildījis anketu, un tagad tikai jāgaida, kad visas durvis pavērsies,” saka Neids.

LASI LĪDZĪGU RAKSTU: Neids uz boksa maču izaicina Andri Kiviču

Tomēr, iespējams, ka pēc visa notikušā, nekas īsti nav mainījies – šī var būt joprojām viltus ziņa no Neida puses, jo LSDSP līderis noliedz, ka ar Neidu būtu runājis – viņš viņu pat nepazīst!

“Es viņu katrā ziņā neesmu aicinājis un tādu kungu nepazīstu. Ir iespējams, ka ar viņu ir runājis kāds no 600 ierindas biedriem, bet varu pateikt vienu – partijas vadības lēmums par viņa pievienošanos LSDSP nav bijis,” stāstīja Dinevičs. kas ir LSDSP priekšsēdētājs.

Neids saka, ka Hesburger par kasieri viņš strādā speciāli – lai būtu tuvāk tautai un likumsargi redzētu, ka Neids var pelnīt arī oficiāli un ir mainījies! Viņš ļoti cer, ka tauta spēs piedot!

LASI LĪDZĪGU RAKSTU: Pēc iznākšanas no cietuma, nekas nav mainījies – cietušais parāda kā Neids viņu ir apkrāpis

2018.gada augusta beigās par viltus ziņu izplatīšanu aizturēja un tiesa apcietināja Niku Endziņu, bet novembrī, Endziņš no apcietinājuma tika atbrīvots.

Tautu nomāc viens jautājums – tas ir joks, taisnība vai varbūt atkal viltus ziņa no viņa puses, par kuru raksta lielāka daļa mediju? Pēc Neida teiktā šķiet, ka puisis runā taisnību, bet kāpēc tad neko par šo nezina Dineviča kungs?

Interesanti! Par to mums atliek tikai un vienīgi spriest un par to kā bija un ir  patiesībā… To mēs neviens nevaram zināt…

Padalies ar šo rakstu sociālajos tīklos, lai par to uzzina arī Tavi draugi un paziņas!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv