Kompānija T-Series joprojām YouTube abonentu ziņā cenšas apsteigt zviedru PewDiePie
20/12/2018
Iedzīvotāji jau gatavojas atkārtotām vēlēšanām; retais tic, ka sanāks izveidot valdību
20/12/2018

Atrasts skaistākais klēpjsunītis Latvijā – mazais sociālo tīklu zvaigzne (+FOTO)

Šī raksta varonis - čorki šķirnes klēpjsunītis Prado.

Pēc ilgiem meklējumiem, ir atrasts Latvijā skaistākais klēpjsunīts. Pēc pases viņa vārds ir Asters Džess, tomēr ģimenē iesaukts par Prado. Čorki izcelsmes sunītis – puika, kam drīz būs pusgads dzīvo tepat – Latvijā.

Prado ir gandrīz pusgadu vecs. Dzimis 4.maijā un pēc pases viņa vārds ir Asters Džess. Tomēr, ģimene viņu iesauca par Oliveru. Tas gan bija uz īsu laiku – pēc pāris dienām ģimene kopīgi izlēma, ka viņa vārdiņš būs tomēr Prado. Tētis čivauva, bet mammīte Jorkšīras terjers.

Šis mazais sunītis ir arī neliela zvaigzne sociālajos tīklos – viņam Instagram pāris mēnešu laikā ir sakrājusies sekotāju bāze gandrīz divu tūkstošu cilvēku apmērā, turklāt, visām viņa bildēm, ir ap vismaz tūkstots ”PATĪK” jeb ”LIKE”.

Suņuks brauc arī līdzi saimniekiem uz sacensībām un ir nosaukts par moto-suni. Brauc līdzi uz sacensībām, atbalsti mīļos un vienmēr ir lojāls ģimenei.

Šeit ir arī redzama pirmā šī sunīša bilde, kas 16.augustā tika ievietota viņa profilā iekš aplikācijas Instagram.

Sunītis ātri iemantoja popularitāti un nu ir maziņa sociālo tīklu zvaigzne tepat Latvijā. Vairāk foto ir iespējams redzēt viņa Instagram profilā, kur ik pa reizei, tiek pievienoti jauni foto no Prado ikdienas, sacensībām un vienkārši no dažādiem pasākumiem.

Jāpiebilst, ka čorki suņu šķirne ir ļoti reta un dārga. Latvijā šādas šķirnes sunīši ir vien pieci un tie visi ir brāļi un māsas, kas nākuši no viena sunīši. Trīs puikas, divas meitenes – visi Prado brāļi un māsas. Divi ir melni, bet pārējie ir kā Prado – balts ar melnu. Lieki piebilst, ka šie sunīši ir ļoti ekskluzīvi un lojāli saimniekam.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv