BEZMAKSAS TIEŠRAIDE: Mairis Briedis pret Kšištofu Glovacki (sākums 15.jūnija plkst. 21:00)
14/06/2019
7 minūšu cīņa – 10 eiro skatīties internetā, 100 eiro dzīvē. Kā jūtaties tagad?
16/06/2019

Briedis ringā iznīcina Glovacki un izcīna uzvaru! Izrādi Mairim cieņu un padod tālāk!

FOTO AVOTS: skaties.lv / Google arhīvs
Nakts uz 16.jūniju bija diena, kad pēc ilgāka pārtraukuma ringā atgriezās arī mūsu pašu Mairis Briedis. Pusfinālā Pasaules Boksa Supersērijas cīņā viņam bija jāstājas pretī poļu atlētam Kšištofam Glovackim. Viņam bija jāaizstāv jau atkal savs gods – šoreiz mājās – Latvijā.

12 raundi un katrs trīs minūšu garš. Bija skaidrs, ka visu izteiks tas, kuram sportistam būs lielāka izturība, gadījumā, ja cīņas sākuma daļā nebūs no kādas puses nokauts. Bija jācer, ka līdzjutēju atbalsts un Latvijas gaisotne Mairim palīdzēs.Dienas galvenās cīņas bija pati pēdējās – Juniers Dortikoss pret Endrū Tabiti plkst. 23:15 pēc Latvijas laika un plkst. 00:15 Mairis Briedis pret Kšištofu Glovacki.Ļoti ilgi Endrū Tabiti cīnījās ar Junieru Dortikosu un šķita, ka cīņa beigsies ar kāda sportista uzvaru pēc punktiem. Tā gan nebija – 10.raundā visus šokēja nokauts. Juniers Dortikoss nokautēja Endrū Tabiti un izcīnīja ļoti emocionālu uzvaru. Kubas bokseris bija ļoti emocionāls un priecīgs par sasniegumu.

Viņš ļoti spēcīgi trāpīja pa žokli Endrū Tabiti. Tabiti vajadzēja ilgu laiku, lai atgūtos no sitiena un mediķi viņam ilgi sniedza palīdzību, lai viņš vispār varētu lāga pastaigāt. Līdz ar to, Juniers Dortikoss kā jau bukmeikeri prognozēja, iekļūst Pasaules Boksa Supersērijas finālā. Bija jācer, ka piepildīsies arī otra bukmeikera prognozē un tur ar Dortikosu tiksies Briedis.

Dodies uz otro lapu, lai turpinātu lasīt un uzzinātu vairāk…

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv