TESTS: Vai Tu dabūtu desmitnieku pirmās klases matemātikas kontroldarbā?
15/01/2019
VIDEO: Vlogeris no Latvijas izsauc policiju un par viņiem pasmejas
15/01/2019

Cilvēku aprunāšanas dēļ, Andris Kivičs un Liene Skulme beidzot aizbraukuši no valsts

FOTO AVOTS: Instagram (@andriskivics)

Tautā visaprunātākais pārītis, dotajā brīdī ir mūziķis Andris Kivičs un viņa mīļotā sieviete Liene Skulme. Viņi solīja pamest valsti un laikam, to arī patiešām ir gatavi darīt, ņemot vērā, ka viņi spēruši pirmo soli: devušies uz Berlīni, tā vēsta portāls <<jauns.lv>>.

Portālā Facebook, Liene Skulme ievietoja foto, kur redzams, ka ir kopā ar Andri. Klāt pierakstījusi: ”Finally off no visa”, kas latviski nozīmē, ka beidzot no visa var atstlēgties. Pie foto arī ir norādīts, ka Liene un Andris, ceļo no Rīgas lidostas uz Vācijas galvaspilsētu – Berlīni! Pievienojam nedaudz zemāk arī foto, ar Lienes pievienoto ierakstu Facebook.

Tāpat kā Liene, arī Andris, savā Instagram profilā ir ievietojis tādu pašu foto, aprakstā rakstot: ”Beidzot maucam prom”. Nedaudz zemāk, redzams arī Andra ievietotais ieraksts jeb bilde iekš Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Beidzot maucam prom.

A post shared by Andris Kivics (@andriskivics) on

Lienes Skulmes un Andra Kiviča attiecības ir pēdējā laikā viena no apspriestākajām tēmām. Ne viens cilvēks vien, ir paspējis veltīt izsmejošu komentāru pārim un paguvis pat tos apsaukāt. Par laimi, ir arī cilvēki, kas jaunos mīlniekus atbalsta. Portālam <<skaties.lv>>, Andris pirms neilga laika stāstīja: ”Redzot, kas notiek mūsu sabiedrībā, esam izlēmuši aizbraukt!”

Pēc tā var spriest, ka Andris ar Lieni, patiešām, ir nolēmuši atstāt valsti un meklēt laimi citur.

Pāris informēja, ka Lienei esot radinieki Amerikas Savienotajās Valstīs un tas ir viens no iespējamajiem galapunktiem, bet Berlīne, uz kuru dodas tagad jaunais mīlnieku pāris, uz to pusi jau vien esot.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv