”Kivičs būs asiņains un es savākšu viņa Lieni!” Neids priecīgs kauties ar Kiviču un gatavs viņu ”vienkārši iznīcināt”
15/02/2019
TESTS: Kurš ”Viens Pats Mājās” varonis Tu esi?
15/02/2019

FOTO: Internetā klīst fotogrāfija, kas liecina par to, ka Andris Kivičs ar Neidu ir patiesībā draugi un šis viss ir iestudēts

FOTO AVOTS: Google arhīvs
”Patiesība ir klāt!” – ar tādu saukli, Instagram un sociālos tīklus ir pārņēmis foto, kas liecina par to, ka Andra Kiviča un Nika Endziņa jeb Neida strīds ir iestudēts un patiesībā abi ir draugi, tā vēsta Instagram profils ar nosaukumu ”Smieklu Pavēlnieks”.

Jau iepriekš vēstijām, ka pēc ilgas gaidīšanas, mūziķis Andris Kivičs ir piekritis Nika Endziņa jeb Neida piedāvājumam, izkāpt boksa ringā un vienam pret otru cīnīties. Tomēr, iespējams, šāda cīņa var iet garām, jo izskatās, ka viss varētu būt iestudēts…

Foto ir redzama kāda sarakste starp Niku Endziņu un kādu viņa draugu, kuram viņš sūta ekrānšāviņu ar Andra Kiviča saraksti. Tajā redzams kā abi smej, ka cilvēki uzķeras uz šo šovu un boksa mačs nemaz nenotikšot.

Sarakste nosūtīta kādam draugam, turklāt pierakstīts, ka Neids cer, ka viņš saprot to, ka viss ir iestudēts un bokss nebūšot – šis esot šovs, lai gūtu vieglu slavu un izklaidi dotu cilvēkiem.

Padalies ar šo rakstu sociālajos tīklos, lai visi uzzina patiesību – tas aizņems vien pavisam īsu brīdi! 

Visa det här inlägget på Instagram

 

Patiesība ir klāt ??

Ett inlägg delat av Testi/Memes/Bildes/Video? (@smieklu_pavelnieks)

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv