Latviju aizkustina autobusa šoferis, kas izglābj raudošu meitenīti
03/02/2019
TESTS: Vai vari atpazīt īsto logo no ”fake” logo?
04/02/2019

FOTO: Pie Origo manīts Donalds Tramps?

FOTO AVOTS: AFP / google arhīvs

Internetu pārņēm kāds humoristisks Facebook posts, kuru cilvēki sāk dēvēt par ”pašmāju hītu”. Jokotāji cenšas izjokot cilvēkus, rādot , ka Tramps manīts Latvijā pie Origo. Ir pat bilde. 

Lai vai kā – runātais nav patiesība! Kāds kungs no Latvijas, ļoti līdzinās Amerikas Savienoto Valstu prezidentam Donaldam Trampam. Viņs redzēts pie Origo un ātri kļuvis par sociālo tīklu sensāciju, vēsta <<apollo.lv>>.

Vairākās Facebook lapās, pēdējās dienās sākusi klejot kāda fotogrāfija. Tur uz Rīgas dzelzceļa stacijas fona pie luksofora, stāv vīrietis ar maisiņu, kurš pēc izskata ir gluži kā Donalds Tramps.

”Make Origo great again!” (”Darīsim Origo atkal lielisku!”) tā vēsta teksts pie fotogrāfijas (posta), kas ir atsauce uz Donalda Trampa populāro saukli kā prezidentam: ”Make America Great Again!” (”Darīsim Ameriku atkal lielisku!”).

Līdz ko cilvēki sāka ieraudzīt šo foto iekš Facebook, cilvēki sāka dalīties ar ierakstu. Sākumā desmiti, pēc minūtēm jau simti, bet pēc tam jau tūkstoši dalījās ar ierakstu, kur it kā Rīgā redzams ASV prezidents.

Cilvēki tiešām novērtē ievērojamo līdzību starp Trampu un šo latviešu vīrieti un gan smej, gan dalās ar ierakstu soctīklos.

Ļoti daudzi cilvēki ir ievērojuši lielo līdzību starp latviešu vīrieti un Trampu un šķiet, ka viņš drīz būs izcīnījis slavenības statusu.

Ar ierakstu Facebook ir dalījušies gandrīz 1000 cilvēku, bet atzīmējuši to ar ”patīk” pogu vairāk kā 1100 cilvēki.

Komentāros cilvēki atzīmē draugus, lai redz fotogrāfija un komentē smieklīgas replikas, kā arī publicē smejošos smaidiņus, informējot, ka pēc viņu domām tas ir smieklīgi.

Daži cilvēki komentāru nodaļā runā, ka viņš pēc profesijas esot autobusa šoferis un daudzi esot viņu centošies jau nofotografēt iepriekš, tikai neesot izdevies.

Piemēram, komentāros Anna Marija raksta: ”Aaa tas ir tas autobusa šoferītis ko vienmēr cenšos nofotografēt!” (tekstam beigās pievienojusi trīs smejošos smaidiņus)

Tikmēr Elva, rakstījusi līdzīgi: ”Tas jau Baldones autobusa šoferītis!” (un atzīmējusi klāt divus savus draugus, kā arī smejošo smaidiņu)

Līdzības atrod gandrīz visi!

Foto ar šo vīrieti ir otrajā lapā!

Dodies uz otro lapu, lai redzētu šo foto!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv