02/10/2019
02/10/2019

Hārtlija ”Avangard” pazemo Rīgas ”Dinamo” un ar 7:0 ”izdr*ž” Rīgu

2019.gada 2.oktobrī, Rīgas ”Dinamo” aizvadīja pirmo oktobra spēli savā laukumā. Šoreiz nācās ciest pamatīgu sakāvi pret Boba Hārtlija trenēto Omskas reģiona ”Avangard”. Rīgas ”Dinamo” zaudēja Omskas ”Avangard” ar rezultātu 0:7 (0:2 ; 0:3 ; 0:2).

Pretēji jaunatnes klubam HK ”Rīga”, ”Dinamo” neiet tik labi. Kamēr HK ”Rīga” atrodas MHL līgas augšgalā, tikmēr Rīgas ”Dinamo” varētu uzskatīt par līgas pastarīti, kuru turpina vajāt neveiksmes.

Rīgas ”Dinamo” 6 punktiem 11 spēlēs, atrodas gan konferences, gan visas līgas pēdējā vietā. Šis zaudējums pret ”Avangard” nebija negaidīts, tomēr sarežģīja vēl vairāk Rīgas ”Dinamo” situāciju.

Nesen Rīgas ”Dinamo” atbrīvojās no vārtsarga Kristera Gudļevska un uzbrucēju Džeikobu Berglundu. Sastāvu tikmēr papildināja jauns pirmais vārtsargs – čehu leģionārs un hokeja leģenda Aleksandrs Salāks. Aleksandra karjeras pirmie soļi Rīgā nav bijušie tie jautrākie.

Savā debijas spēlē, nācās ciest pamatīgu sakāvi pret pērnās sezonas KHL finālisti Omskas apgabala ”Avangard”. Boba Hārtlija trenētā komanda jau no spēles sākuma kontrolēja notikumus laukumā. Divi vārti tika ielaisti pirmajā periodā un arī otrais periods neiesākās labāk.

”Avangard” spēlēja ļoti disciplinēti, kamēr to nevarētu teikt par Rīgas ”Dinamo” hokejistiem. Liela daļa vārtu tika ielaisti tieši spēlējot skaitliskajā mazākumā.

Spied ”Uzzināt vairāk” un dodies uz otro lapu, lai turpinātu lasīt un uzzinātu vairāk…