Neidam mērs ir pilns: ”Kā Tev nebija kauns rādīt savu mazo desiņu? Es Tevi izaicinu uz boksa maču, Kivič!” (VIDEO)
11/02/2019
TESTS: Ja Tu nenokārtosi šo testu, tad Tu nevari darīt ”pieaugušo lietas”!
12/02/2019

Kivičam ar savu mīļoto sievieti Skulmi, būs savs realitātes šovs

FOTO AVOTS: Google arhīvs

Viens no apspriestākajām tematiem, Latvijā ir mūziķis Andris Kivičs un viņa iemīļotā sieviete – Liene Skulme. Pēc vairākiem trakiem gadījumiem, atklāts, ka viņiem būs savs realitātes šovs, balstīts uz attiecībām un dzīvi, vēsta portāls <<jauns.lv>>.

Pēdējās divas nedēļas, pārīša dzīvē ir bijušas trakas… Vienā dienā, Kivičs ar Skulmi taisīja Facebook tiešraidi, kas pēc tam pārvērtās par labu kampienu medijiem – tiešraidi skatījās ap 5 tūkstoši cilvēku un vairākas reizes, varēja redzēt Andra dzimumorgānu.

LASI LĪDZĪGU RAKSTU: Andris Kivičs pārraida Facebook tiešraidi ar Skulmi no vannas – fani smej, ka redzams viņa dzimumorgāns (VIDEO)

Pēc tam, uz to visai dusmīgi reaģēja mūziķis un bijušais viltus ziņu autors Niks Endziņš jeb Neids. Viņš divas reizes publicēja iekš Facebook ierakstu, kuru Facebook izdzēsa. Pēc tam, viņš publicēja videoklipa formātā ierakstu, kurā viņš izaicināja Andri Kiviču uz boksa maču.

Neids esot gatavs Andrim par boksa maču maksāt 10 tūkstošus eiro – pusi pirms, pusi pēc boksa mača. Nepilnas diennakts laikā, video iekš Facebook ir skatīts jau vairāk nekā 100 tūkstošus reižu… Turklāt, gan skatījumu skaits, gan cilvēku ažiotāža turpina augt.

Pēc tam, cilvēki sāka iesmiet par mūziķi Andri Kiviču, sakot, ka tiešraidē varēja redzēt, ka Andrim esot mazs dzimumloceklis. Uz ko Andris ar Lieni, tiešraidē atbildēja, ka izmēram nemaz nav nozīmes un viņam esot pietiekoši liels.

LASI LĪDZĪGU RAKSTU: ”Izmēram nav nozīmes!” par sava krāniņa garumu, taisnojas mūziķis Andris Kivičs

Andris ar Lieni, par to stāstīs televīzijas kanāla ”STV Pirmā!” sarunu šovā ”Starp mums runājot,” kas būs ēterā šovakar.

Raidījumā Andris un Liene atklās gan savu iepazīšanās stāstu, gan arī to, kas tika piedzīvots Berlīnē. Stāstīs arī par Kiviču, kas teju jau pabeidzis darbu pie savas otrās grāmatas.

9.februāris, pārim bija īpašs, jo tad viņiem apritēja trīs mēneši kopš Kiviča un Skulmes kopdzīves.

LASI LĪDZĪGU RAKSTU: Režisors Miks Ozoliņš iesmej par Andri Kiviču un izsaka vēlmi, pievienoties viņa vannai (VIDEO)

Kivičs atklāj: ”Dienu iepriekš iedzērām tēju un nevarējām viens par otru vairs nedomāt…”

”Kad dzērām tēju un mēs atvadījāmies, Andris mani pussekundi par ilgu apskāva un tad jau bija pilnībā skaidrs, ka tur kaut kas būs,” stāsta Liene.

Viņu kopīgais realitātes šovs ar nosaukumu ”Kivičs. Pavisam privāti”, pirmizrāde būs 4.martā. Tajā arī varēs redzēt vai abi tiešām ir tik neprātīgi iemīlējušies kā to stāsta internetā saviem faniem un vai tā ir tiesa, ka viņi gatavojas aizbraukt no valsts? Vai būs saderināšanās? To redzēsim!

LASI LĪDZĪGU RAKSTU: Neidam mērs ir pilns – viņš izaicina Kiviču uz boksu un saka, ka dzīvē viņam ir vēl īsāks nekā Facebook tiešraidē (VIDEO)

Gaidīsim un redzēsim – varbūt, atklāsies pat kas neticams un neiedomājams! Laiks rādīs!

Dalies ar šo rakstu sociālajos tīklos – Facebook, draugiem.lv un arī citur, lai šo redz un pilnībā visi uzzina – tas aizņems vien pāris sekundes!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv