VIDEO: ”Mairis Briedis man čoms, iedodiet piezvanīt, izručīs,” Ogrē noķer dzērājšoferi
15/02/2019
FOTO: Internetā klīst fotogrāfija, kas liecina par to, ka Andris Kivičs ar Neidu ir patiesībā draugi un šis viss ir iestudēts
15/02/2019

”Kivičs būs asiņains un es savākšu viņa Lieni!” Neids priecīgs kauties ar Kiviču un gatavs viņu ”vienkārši iznīcināt”

FOTO AVOTS: YouTube (Neida mūzikas klips)
14.februāra pēcpusdienā, valsti pāršalca ziņa, ka mūziķis Andris Kivičs, ir pieņēmis viltus ziņu veidotāja Nika Endziņa jeb Neida izaicinājumu kāpt ringā un aizvadīt boksa maču, kā vēsta portāls <<jauns.lv>>.

Endziņš neslēpa prieku par Kiviča piekrišanu cīņai – Neids savos soctīklos jau pavēstījis, ka Kiviču ”nokautēs” pirmajā ruandā. Viņa mērķis ir ”Kiviču padarīt asiņainu un atņemt viņam Lieni”.

Neids cīņu sola jau marta sākumā – ilgi nebūšot jāgaida.

”Šitā cīņa – tā būs Latvijas vēsture. Es palasīju komentārus – cilvēki pat ir gatavi braukt no Liepājas, lai redzētu cīņu. Tas aizies Latvijā vēsturē, ka smagsvars pret tādu, kā mani… es neesmu tik būdīgs kā Kivičs, bet es joprojām saku – viņš kritīs jau pirmajā raundā,” saka Neids.

Neids saka, ka solījumu par 10 000 eiro turēs – Andris saņems pusi pirms un otru pusi pēc boksa mača. Neids gribot ierādīt Kivičam vietu un pierādīt, ka viņš ir labāks neprofesionālais bokseris. Turklāt, Neids saka, ka Kiviču vienkārši iznīcināšot un tās būs Neida pirmais un pēdējais pretinieks.Neids grib pieveikt Kiviču un atņemt viņam Lieni. Ar Lieni domāta Kiviča šī brīža mīļotā – Liene Skulme. Neids gribot izdarīt tā, ka Kivičs zaudē, turklāt viņam vairs nekā nepaliek!

Kā vēsta portāls <<jauns.lv>>, tad Endziņš ļoti kāro pēc slavas un vairākas reizes ir centies iekļūt <<jauns.lv>> lapā minot dažādas savas aktivitātes un pat uz mirušas paziņas rēķina.

Boksa mačs it kā notikšot un abi ir ar mieru cīkstēties. Informēsim par to, kad notiks cīņa un kur jau drīzumā!

Dalies ar rakstu sociālajos tīklos – draugiem.lv, Twitter, Facebook un arī citur, lai šo uzzina pilnībā visi! Tas aizņems pavīsam īsu brīdi!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv