Septiņas klasiskas multfilmas no bērnības, kuras neviens nevarēs aizmirst
17/12/2018
Atrasts skaistākais klēpjsunītis Latvijā – mazais sociālo tīklu zvaigzne (+FOTO)
20/12/2018

Kompānija T-Series joprojām YouTube abonentu ziņā cenšas apsteigt zviedru PewDiePie

Pa kreisi - zviedru YouTube video veidotājs PewDiePie, pa labi - T-Series kompānijas logotips.

YouTube ir platforma, kur cilvēki var publicēt video un līdz ko tie tiek publicēti, tos var redzēt pilnīgi visi cilvēki, kam ir pieeja internetam. YouTube ir ļoti daudzi video veidotāji, kuri publicē videoklipus gandrīz katru dienu un ar to pelna iztiku. Lai gan Latvijā ar YouTube sev iztiku nodrošināt nevar, tomēr pasaulē un tieši ASV, to var izdarīt. 

Pasaulē populārākais YouTube kontenta veidotājs ir zviedru izcelsmes vīrietis ar pseidonīmu PewDiePie. Īstajā vārdā – Fēlikss Arvīds Ulfs Kjellbergs. Esot 29 gadu vecumā, viņa YouTube sekotāju bāze ir gandrīz 78 miljoni abonentu (sekotāju). Instagram viņam arī ir gandrīz 15 miljonu sekotāju.

Tomēr, šoreiz runa nav par to – galvenais ir tas, ka pēc gandrīz pieciem gadiem, kad viņš ir līdera godā ar visvairāk sekotājiem iekš YouTube, viņu sāk izkonkurēt lielizmēra kompānija no Indijas, ar nosaukumu T-Series. Tā ir kompānija, kura publicē Indijas seriālus.

Līdzšinējais YouTube karalis PewDiePie (īstajā vārdā – Fēlikss Arvīds Ulfs Kjellbergs), kura sekotāju bāze YouTube ir gandrīz 78 miljoni, bet Instagram gandrīz 15 miljoni.

Turklāt, viņu sekotāju bāze nav īsta. Viņi abonentus pērk, lai tiem būtu lielāks ”cipars” sekotāju ziņā kā citiem. Viņi krietni ātri pietuvojās zviedru YouTube karalim. Abonentu atšķirība bija vairs tikai pāris desmiti tūkstoši, kas pasaules mēroga YouTube ir ļoti maz.

Tomēr, šajā cīņā par YouTube karaļa troni ir iesaistījušies arī citi pasaules slaveni YouTube video veidotāji, kas atbalsta PewDiePie un lūdz viņu abonēt, lai viņš nepamestu karaļa troni. Viņu atbalsta tādas zvaigznes kā Mr.Beast (12 miljoni abonentu YouTube), Logan Paul (18 miljoni abonentu YouTube), Miniminter (7 miljoni abonentu YouTube) un arī citas, mazāk zināmas YouTube zvaigznes.

Viņi ar savu atbalstu ir panākuši, ka PewDiePie atkal sāk atrauties no Indijas uzņēmuma un zviedrs atkal jau ir atrāvies no T-Series. Viņs ir gandrīz pusotru miljonu abonentu priekšā.

Protams, šis viss pa lielam ir tikai bizness un ar nodomu uzsākta drāma. PewDiePie šādā veidā, mēneša laikā ieguva 5 miljonus jaunu abonentu. Jāsaka, ka rekords līdz šim piederēja Jake Paul, kurš pusgada laika ieguva 5 miljonus abonentu. Bet lūk – PewDiePie šo rekordu pārspēja vien mēneša laikā un pats neko nedarot. Vien turpinot likt ikdienas video un saņemot atbalstu no pārējām YouTube mega-zvaigznēm.

Kompānijas T-Series īpašnieks, cik var noprast no informācijas, kas atrodama internetā.

T-Series arī zaudēja aptuveni 200 tūkstošus abonentu brīdī, kad YouTube iztīrīja datu bāzi no neīstiem cilvēkiem-abonentiem jeb botiem.

Lai vai kā – cīņa vēl turpinās starp PewDiePie un T-Series un ir skaidrs, ka kaut kad šis Indijas kanāls viņu apsteigs un tas ir tikai laika jautājums. Tomēr Fēliksu tas neuztrauc, jo viņam galvenais nav abonentu skaits, bet cilvēku atbaslsts. Tomēr, viņš nemelo un atzīst, ka viņam ir prieks, ka viņu tik daudzi atbalsta, plus, viņam tik jautri neesot bijis jau sen.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv