Sešu kvadrāmetru virtuve Rīgā, pēc remonta pārvērsta tiek par paradīzi! Apskaties – neticami!
06/02/2019
”Viens Pats Mājās” filmas aktieri toreiz un tagad
06/02/2019

Leģendārās filmas ”Bēthovens” aktieri toreiz un tagad

Lai arī cik dīvaini tas liktos, bet kopš iznāca leģendārā filma ”Bēthovens”, ir jau pagājuši 27 gadi… Jā – ”Bēthovens” iznāca 1992.gadā un bija leģendāra ģimenes filma, kas vienoja tuviniekus. Filma vēl joprojām, reizēm tiek rādīta arī Latvijas televīzijā, dažādos kanālos, tomēr tas ir diezgan reti.

Laikam ejot, aktieri ir pieauguši vai kārtīgi mainījušies izskata ziņā. Laiks aplūkot tos zināmākos filmas personāžus un apskatīties kā viņi ir mainījušies!

FOTO AVOTS: express.co.uk

Nikola Toma (Raisa Ņūtona)

Lielā māsa, kurā otrajā daļā bija pamatīgi iemīlējusies kādā puisī! Izaugusi par ļoti skaistu sievieti. Arī ļoti pašpārliecināta aktiere, kura vēljoprojām darbojas lielajā šovbiznesā. Viņa bija piezemēta un ļoti kautrīga meitene, kura pati nevarēja atzīties puisim, ka ir iemīlējusies un arī citās vietās viņa bija ļoti kautrīga. Tomēr aktiere ir interesanta un nav filmējusies nevienā filmā vien. Nikola ir 40 gadus jauna!

FOTO AVOTS: buzzfeed.com

Kristofers Kastille (Teds Ņūtons)

Mazais un briļļainais zēns, kurš bija reizē kautrīgs, bet reizē arī ļoti drosmīgs. Puika, kuram patika meitene, kura negribēja ar viņu satikties, jo viņš bija pārāk īss, taču viņš, patiešām, saņēmās un parādīja, ka šo meiteni iegūs un ticiet vai ne – viņš viņu aizstāvēja pret ļaundariem, jeb sliktiem skolas biedriem un viņi pēkšņi sadraudzējās! Interesants aktieris, viens no retajiem, kuru vairs nevar atpazīt no 1992.gada, kad iznāca filma. Kristoferam ir 38 gadi.

FOTO AVOTS: buzzfeed.com

Sāra Rouza Karra (Emīlija Ņūtona)

Pretēji Nikolai Tomai – Sāra Rouza bija mazā māsa šajā filmā. Ļoti maziņa un dzīvespriecīgu meiteni viņai bija lemts tēlot, un viņa to darīja godam. Meitenei bija 5-6 gadi filmas laikā, cik varēja noteikt pēc pašas filmas un viņas izskata. Par nevienu aktieri nav daudz ko stāstīt, jo visi ir no vienas ģimenes – viņi visi viens otram ir draugi, bet reizē arī ģimene, tāpēc grūti pastāstīt, kuri ir draugi, jo visi ir ģimene, taču es ļoti cenšos šo, un citus rakstus, veidojot. Sārai tagad ir 34 gadi!

Dodies uz otro lapu, lai turpinātu skatīties šo aktieru izmaiņas!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv