Arvien vairāk cilvēku pamet Latviju; katrs otrais jaunietis dodas uz ārzemēm
05/09/2019
Rīgā beidzot tiks izvietoti pirmie PET pudeļu apmaiņas aparāti; varēs nopelnīt daudz naudas
05/09/2019

Lietuvā un Igaunijā samazināsies degvielas cena – Latvijā degviela paliks par 10 centiem dārgāka

FOTO AVOTS: dzirkstele.lv / Google arhīvs (foto ir ilustratīva nozīme)
Īpaši apspriesta tēma pēdējā laikā ir degvielas cenu atšķirība starp Latviju un pārējām Baltijas valstīm. Kā var noprast, sāpe latviešu vidū nebūtu tik liela, ja tieši Latvija nebūtu tā valsts, kur degviela ir krietni dārgāka nekā pie mūsu kaimiņvalstīm.

Nav nekāds noslēpums, ka Latvijā ir ļoti lielas degvielas cenas un šķiet, ka cena vēl palielināsies. Gaidāmais akcīzes nodoklis varētu likt degvielai palikt pat par 10 centiem dārgākai. Cena augtu par 10 centiem gan 95.degvielai, gan 98.degvielai, gan arī dīzeļdegvielai.

Jāpiemin, ka jau tagad degvielas cenas Latvijā ir krietni lielākas nekā Lietuvā un Igaunijā. Pēc akcīzes nodokļa stāšanās spēkā, 95.degvielas cena Latvijā svārstīsies starp 1,37 līdz 1,50 eiro litrā.

Turklāt, ļoti iespējams, ka Igaunijā un Lietuvā tikmēr cena samazināsies. Tas nozīmētu to, ka Latvijā degviela būtu par 20 – 30 centiem dārgāka litrā nekā mūsu kaimiņvalstīs. Tas noteikti liktu daudziem latviešiem braukt uz Lietuvu un Igauniju iegādāties degvielu.Interesants fakts par degvielas cenām Lietuvā, kas neļauj latviešiem brīvi dzīvot ir, ka Lietuvā iekš degvielas cenas ir iekļauts ceļa nodoklis. Latvijā ceļa nodoklis tiek maksāts atsevišķi. Tas vien parāda to, cik daudz reizes vieglāk un izdevīgāk ir dzīvot Lietuvā nevis Latvijā.Spied ”Uzzināt vairāk” un dodies uz otro lapu, lai turpinātu lasīt un uzzinātu vairāk…

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv