12 gadus vecu bērnu neielaiž autobusā, jo 5 eiro banknote esot pārāk ”nobružāta”
09/01/2019
12 bērnības garšas, kuras atcerēsies tikai retais… Vai atceries?
09/01/2019

Mīļš suņuks, aicina cilvēku ierasties pēc viņa patversmē – suņuks Āpsītis meklē mājas

Ir žēl skatīties kā suņuki un arī citi dzīvnieki, nonāk dzīvnieku patversmēs. Tomēr, mēs to nevaram ieteikmēt – varam vienīgi paši rūpēties par saviem dzīvnieciņiem no visas sirsniņas un stipri viņus mīlēt.

Lai vai kā – šoreiz mēģināsim palīdzēt suņukam ar vārdu Āpsītis, kas Tukuma dzīvnieku patversmē, cenšas atrast mājas un jaunu saimnieku.

Tukuma dzīvnieku patversme vietnē <<draugiem.lv>> raksta:

”Laikam viena no pasaules brīnumu vietām ir un paliks dzīvnieku patversme! Šeit katru dienu var piedzīvot un izdzīvot kādu brīnumu: lielu un mazu, labu un sliktu… Šinī vietā risinās notikumi, par kuriem esam spiesti brīnīties!

Mūsu suņuks Āpsītis arī ir brīnums! Viņš ir skaists, gudrs un dzīvespriecīgs suns, pozitīvs un smaidīgs pret katru patversmes ciemiņu. Bet ir otrs brīnums – skumjais, jo kādēļ gan sunītis netiek meklēts?

Āpsītis ir vidēja auguma, paklausīgs suņu puikiņš, kurš grib savu ģimeni un vēlas būt kādam piederīgs. Pa velti sunītis maizīti gan neēdīs, bet nopelnīs, pieskatot jūsu īpašumu! Āpsītis labprāt ar jauno saimnieku dosies garās un skaistās pastaigās! Veselā miesā vesels gars – tā domā suņuks!”

Ja nav iespēju un vēlmes dot suņukam mājas, lūgums atbalstīt – 90006089 (maksa par zvanu 1,42 euro)

Vai arī sūtot naudiņu caur banku – šeit ir rekvizīti:

Tukuma dzīvnieku patversmes ziedojumu konts:
DzAB “Dzimuši, lai dzīvotu”; Reģ.nr. 40008202251
LV43UNLA0050020613547
(Biedrībai piešķirts sabiedriskā labuma statuss)
Paypal kontam piesaistīts e-pasts: simonasisi@inbox.lv
Lūgums palīdzēt – ja nevari ziedot naudiņu vai paņemt sunīti savā patversmē, tad dalies ar šo rakstu sociālajos tīklos, lai šo redz pilnīgi visi – varbūt tādā veidā, mēs visi kopīgi palīdzēsim sunītim atrast jaunas mājas…

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv