Režisors Miks Ozoliņš, Facebook publicē tiešraidi, izsakot vēlmi apciemot Kiviča vannu (VIDEO)
11/02/2019
Kivičam ar savu mīļoto sievieti Skulmi, būs savs realitātes šovs
12/02/2019

Neidam mērs ir pilns: ”Kā Tev nebija kauns rādīt savu mazo desiņu? Es Tevi izaicinu uz boksa maču, Kivič!” (VIDEO)

FOTO AVOTS: ekrānšāviņš no video

Ja pērnajā reizē neizdevās, tad mūziķis Neids nav metis plinti krūmos – pēc trakās Andra Kiviča tiešraides, kur it kā bija redzams viņa dzimumloceklis, muziķis Niks Endziņš, viņu atkārtoti uzaicina uz boksa maču, vēsta ieraksts Endziņa Facebook profilā.

Kā zināms, tad Niks Endziņš kļuva populārs pateicots savai repa mūzikai un tam, ka viltus ziņu dēļ tika apcietināts un pavadīja laiku Rīgas centrālcietumā. Savukārt, Andris Kivicš popularitāti iemantoja ar savu mūziku un pēdējām drāmām sociālajos tīklos pēdējā laikā.

10.februārī, Andris Kivičs ar savu mīļoto Lienu Skulmi, veidoja Facebook tiešraidi no vannas. Viņi atbildēja uz jautājumiem, ko uzdod skatītāji, Andris ik pa reizei kaut ko iedziedāja, bet kulmināciju tiešraide sasniedza brīdī, kad it kā varēja redzēt Andra dzimumlocekli.

Savukārt, bez atbildes nav palicis Neids. Nesen viņš Andri izaicināja uz boksa maču. Izaicinājumu Andris nepieņēma. Šoreiz, Neids izaicināja Andri vēlreiz uz cīņu – gatavs maksāt 10 000 eiro! 5 tūkstošus pirms boksa, otrus piecus pēc!Viņš savā videoklipā piebilst, ka fizikā mācīts, ka ūdenī lietas paliek lielākas, tātad Andrim dzīvē esot vēl mazāks dzimumloceklis nekā iekš video. Protams, tie visi ir mūziķa Neida vārdi un tas nav mūsu viedokli!

Video pieejams otrajā lapā. 

Dodies uz otro lapu!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv