TESTS: Cik labi Tu zini latviešu YouTuberi Niklāvu?
10/01/2019
VIDEO: Rīgā uzdarbojas krāpnieki, kuri izspiež no cilvēkiem naudu! Esi uzmanīgs!
11/01/2019

Neids uz boksa maču izaicina Kiviču; uzņēmējs no Rīgas, izaicina pašu Neidu

Gluži kā agrāk – visi strīdi ar dūrēm. Pēc iznākšanas no cietums, Neids jeb Niks Endziņš, izlaida savu dziesmu, bet tagad izaicinājumu ir metis deputātam un mūziķim Andrim Kivičam. Neids viņu ir izaicinājis uz boksa maču.

Kā vēsta portāls ”UTV.LV”, tad Neids ir nācis klajā ar izaicinājumu dziedātājam un deputātam Kivičam. Šī ziņa nav palikusi bez ievērības un tā tiek plaši aprunāta internetā – reperis Niks Endziņš jeb Neids, jau ir ierakstījis, ka Kivičs viņa izaicinājumu ignorē. Publicētais izaicinājuma ieraksts Facebook, gan vairs nav pieejams.

Pēc neilga laika, par šo Neida mesto izaicinājumu uzzināja ļoti daudzi un sāka mest izaicinājumu pašam Neidam, kurš tautā ir plaši pazīstams. Tomēr, visi šie cilvēki, kas Neidam meta izaicinājumu, bija parasti cilvēki, kas tautā nav plaši zināmi. Izņemot vienu – Austris Jansons, kas ir uzņēmējs no Rīgas un Jelgavas, kas publicēja izaicinājumu Facebook pašam Neidam caur viņa otru profilu – Adriana Rozes profilu, kur viņš publicē humoru.

Austra Jansona veiktais ieraksts Facebook:

Neids kā reperis sāka savu mūzikas ceļu jau sen un pēc atgriešanās realitātē, viņš izlaida savu jauno dziesmu, kuru atzina par labu, ļoti daudzi klausītāji. Dodam iespēju noklausīties Neida jauno singlu ”Aiz Restēm”.

Neids pēc iznākšanas no cietuma, izlaida savu dziesmu ”Aiz Restēm”, kas mēneša laikā skatīta jau vairāk kā 30 tūkstošus reižu:

Par pašu kautiņu jeb boksa maču, nav gan zināms – būs vai nebūs! Viss atkarīgs no tā vai pats mūziķis Neids būs ar mieru un vai uzņēmējs Austris Jansons, šo visu domā nopietni.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv