Septiņi bērnības dienu komiksi, kurus lasījis ir gandrīz ikviens
02/01/2019
Evelīna Pārkere šokē Latviju, publicējot bildi, kurā ir redzama gandrīz kaila
03/01/2019

Pēc svarīgās uzvaras pret Indraša pārstāvēto ”Dynamo”, Rīgas ”Dinamo” palielina iespējas iekļūt Play-Offos

FOTO: dinamoriga.lv

Pirms jaunā gada, ļoti svarīgu spēli savā laukumā, aizvadīja Rīgas ”Dinamo” hokejisti. Tā bija 2018.gada pēdējā spēle un tā tika aizvadīta 10 000 skatītāju klātbūtnē – tika izpirktas pilnīgi visas biļetes. Bija ”pilna māja” kā mēdz teikt hokeja terminoloģijā. Ar 5:4, tika pārspēta viena no tiešajām konkurentēm, Mika Indraša pārstāvētā Maskavas ”Dynamo”.

Ļoti principiāla spēle, 30.decembra vakarā, norisinājās Arēnā Rīga. Tur norisinājās divu ”Dinamo” derbijs – Rīga pret Maskavu. Maskavas ”Dynamo” ir bijis ļoti neparocīgs pretinieks mūsu komandai visu KHL pastāvēšanas laiku, tomēr šoreiz uzvara bija daudz svarīgāka kā parasti. Lai vēl cīnītos par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs, Rīgas komandai bija nepieciešama uzvara.

Lai arī spēle netika sākta tik veiksmīgi kā varēja cerēt skatītāji un arī spēlētāji, spēles gaitā, Rīga varēja svinēt svarīgu uzvaru ar minimālu pārsvaru spēlē – 5:4. Šī bija arī pirmā spēle šajā sezonā, kad mūsu komandai izdevās gūt piecus vārtus vienā spēlē, kas ir vēl viens triumfs. Rīgas ”Dinamo” labā vārtus guva Andris Džeriņš, Nerijus Ališauskas, Metjū Maione, Koltons Giliss un Linus Videls. Andris Džeriņš, savāca arī divas rezultatīvas piespēles mača laikā, kas sekmēja to, ka viņš izcīnīja spēles rezultatīvākā spēlētāja godu, ar izcīnītiem 3 punktiem, spēles gaitā.

Šī Rīgas ”Dinamo” uzvara, pārtrauca arī Maskavas uzvaras gājienu, kurš ilga 6 uzvaru ilgumā pēc kārtas. Rīgas vārtos, fantastiski atkal darbojās krievu vārtsargs Timurs Biļjalovs, kurš atvairīja 27 no 31 metiena. Mūsējie pa Maskavas vārtiem, meta 30 reizes.

Jāpiemin, ka ”Dinamo” uzvara ar 5:4, gan bija ļoti grūta. Vienā brīdī ”Dinamo” bija vadībā jau ar 5:2. Tad likās, ka spēle jau ir beigusies un tikai jānospēlē līdz galam, tomēr ”Dynamo” samazināja rezultātu līdz minimumam, tomēr pēdējās minūtēs šo rezultātu nekādi nespēja izlīdzināt.

Pēc šīs spēles, Rīgas ”Dinamo” ir pietuvojušies līdz pēdējam solim pie Play-Off zonas. Lai gan, joprojām esam ārpus izslēgšanas spēļu zonas, līdz tai šķir vien vairs tikai viens punkts. Podoļskas apgabala ”Vitjaz”, kas atrodas astotajā vietā konferencē, 43 spēļu laikā, ir izcīnījusi 43 punktus, kamēr ”Dinamo” tik pat spēļu laikā, ir par vienu punktu mazāk – 42 punkti. ”Dinamo” ir izcīnījusi vismaz punktu katrā no pēdējām piecām spēlēm. Nākamā spēle pārbaudīs mūsu hokejistus un mēs noskaidrosim vai šo sēriju, ”Dinamo” turpinās. Līdz regulārās sezonas beigām, ”Dinamo” atlikušas vairs tikai 19 spēles.

”Dinamo” tiešie pretinieki ir ”Vitjaz” un HK ”Soči” un viss ir atkarīgs no tā, kura komanda spēs izturēt spiedienu un nesalūzt pirms izšķirošajiem momentiem, jo visām komandām, pretinieki ir diezgan vienlīdzīgi spēcīgi.

Atgādināsim, ka pavisam drīz, Rīgas ”Dinamo” tiksies vēlreiz ar Miku Indraši un viņa pārstāvēto komadu un tas būs pavisam drīz – pēc nākamās spēles, Rīgas komanda dodas uz Maskavu, kur būs revanša spēle. Lieki pieminēt, ka katrs Rīgas ”Dinamo” izcīnītais punkts, regulārās sezonas beigās var būt ļoti noderīgs un atliek vien turēt īkšķus, ka ”Dinamo” beidzot izdosies iekļūt Gagarina kausa izslēgšanas spēlēs.

Nākamo spēli, Rīgas ”Dinamo” aizvadīs 2019.gada 4.janvārī. Viesos tiks aizvadīta spēle pret ļoti spēcīgu pretinieku – Jarosļavas ”Lokomotiv”. Mača sākums plkst. 16:00 – spēli varēs vērot tiešraidē, TV-Play Sports kanālā.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv