”Viens Pats Mājās” filmas aktieri toreiz un tagad
06/02/2019
TESTS: Kurš pasaules reperis Tu esi?
07/02/2019

”Pilna Māja” varoņi ir mainījušies līdz nepazīšanai – TOREIZ un TAGAD (FOTO IZLASE)
Ja mēs uzdotu jautājumu cilvēkiem vecumā no 15 – 40 gadiem, kurš bija viņa mīļākais seriāls, vairums noteikti atbildētu ”Pilna Māja”. Tas bija ģimenes seriāls, kas parādīja, cik daudz var nozīmēt ģimeniskums un draudzība. Tas bija smieklīgs un jautru notikumu pilns – tas visnotaļ bija vairuma iemīļotākais seriāls, jo tas lika justies mājīgi.

Lai vai kā, arī uz slavenībām attiecas tāds termiņš kā ”vecums”. Visi cilvēki ar laiku pieaug, noveco un beigās aiziet aizsaulē, un šoreiz piedāvajam ieskatīties kā kopš seriāla filmēšanas ir mainījušies visi galvenie varoņi.

Tu pat nespēsi noticēt kā viņi ir izmainījušies!

FOTO AVOTS: Bob D’Amico / ABC / Getty: Neil Rasmus / BFA / REX / Shutterstock / people.com

Mišela Tenere – Mērija Keita & Ešlija Olsenas

(Michelle Tanner – Mary-Kate Olsen & Ashley Olsen)

Rakstu jāsāk ar galveno tēlu! Ļoti daudzi nezināja, ka mazo Mišelu tēloja divas meitenes – dvīnes Olsenas. Vienu reizi tēloja Mērija-Keita, citreiz Ešlija. Un, lai cik dīvaini tas neliktos, pēc seriāla beigšanās un restaurēšanas, viņas bija vienīgās, kas režisoriem atteica piedalīties seriāla turpinājumā – ”Pilnāka Māja”. Viens saka, ka tas bija naudas dēļ, cits saka, ka iemesls ir tas, ka viņām naudas ir pietiekoši un strādāt, tēlot vairs nevajag.

Lai vai kā, abām māsām tagad ir 32 gadi. Ešlija dzīvo Los Andželosā un ir modes dizainere, biznesa sieviete, rakstniece, aktrise un arī producente, kamēr Mērija-Keita nodarbojas tieši ar to pašu un arī dzīvo Los Andželosā. Vai zināji, ka Mērija-Keita ir tikai 1 metru un 57 centimetrus īsa, kamēr Ešlija ir vēl par diviem centimetriem īsāka! Šokējoši, ne tā?Daudziem tas, visticamāk, būs pārsteigums, bet Ešlija ar Mēriju-Keitu nav vienīgie bērni ģimenē. Viņiem abiem ir vēl divas citas māsas un divi brāļi. Piemēram, 29 gadus vecā Elizabete Olsena ir viņu lielā māsa un kā izrādās, tad viņa ļoti aktīvi filmējas filmās. Arī šogad, viņa būs vairākās filmās.

Savukārt, mazākā māsa Kortnija Tailore Olsena, kurai ir 23 gadi, dzīvo parastu dzīvi – ir filmējusies tikai pāris filmās. Bet brālis Jakobs Džeiks Olsens ir 21 gadu vecs – arī filmējies pāris filmās.

Viņu vecākajam brālim Trentam Olsenam ir 34 gadi un, lai arī viņš ir filmējies vienā filmā, viņš tomēr ir parasts pusmūža vīrietis, kurš dzīvo Los Andželosā. Bez bērniem, ar savu taksīšam līdzīgo sunīti, bez aktiera karjeras, dzīvo laimīgi Kalifornijas štata pilsētā Los Andželosā.

Nevienai no abām māsām, bērnu nav un, pagaidām, šķiet, ka arī tos neplāno…

FOTO AVOTS: Bob D’Amico / ABC / Getty: Todd Williamson / Getty / people.com

Džesijs Kacapoliss – Džons Stamos

(Jesse Katsopolis – John Stamos)

Aktieris Džons Stamos, atveidoja vienu no galvenajām lomām – tēvoci Džesiju, kas bija mūziķis, kas gribēja līdzināties Elvisam Preslijam. Aktieris joprojām ir šovbiznesā un piedalās arī seriāla turpinājumā – seriālā ”Pilnāka Māja”. Džons ir 55 gadus vecs un izbauda savas slavas plūktos augļus. Lielākajai daļai no meitenēm, šis seriāla varonis bija ”pirmā mīlestība”.

Viņš dotajā brīdī dzīvo Saifresā, kas ir maza pilsētiņa Kalifornijā. Pilsētiņa tiešām ir ļoti maza – tur ir vien pāris šķersieliņas un tā vairāk ir kā ”caurbraucamā pilsēta”. Vienkāršāk paskaidrojot – maza pilsētiņa, iekš lielas pilsētas – starp Los Andželosu un Anaheimu.

Lai arī Džonam ir jau 55 gadi, viņu tikai 2018.gadā sākumā, apciemoja pirmais bērniņš – dēls Billijs Stamos, kam dotajā brīdī ir tikai 10 mēnesīši. Ko vēl varam teikt? Lai Džons izbauda kā ir būt tētim! Viņš jau sen to bija pelnījis!


FOTO AVOTS: ABC Photo Archives / ABC / Getty: Chelsea Lauren / REX / Shutterstock / people.com

Denijs Teners – Bobs Sedžets

(Danny Tanner – Bob Saget)

Varētu teikt, ka Bobs atveidoja svarīgāko lomu seriālā – tēvu, kas ļoti uztraucās gan par savām meitām, gan tīrību mājās. Lai arī Bobam nu jau ir 62 gadi un viņš dzīvo Filadelfijā, Pensilvānijā, viņš joprojām filmējās dažādos TV šovos, kā arī filmās. Turklāt, piedalās arī ”Pilna Māja” seriāla turpinājumā.

Lai uzjundītu vēl nostaļģiskākas atmiņas, tad atgādināsim, ka viņš bija vadītājs šovā ”Amerikas Smieklīgākie Video Kuriozi”, kas tika pārraidīts arī Latvijas televīzijā. Bobs bija leģendārs šī šova vadītājs un vadīja šovu no sākuma paša sākuma. Vadītājs gan tagad ir mainījies!

Bobam ir trīs meitas. Dženifera Belle Sedžeta ir jaunākā no viņām – viņai ir 26 gadi. Tikmēr, māsas Lara Melānija Sedžeta un Aubrija Sedžeta ir dvīnes, kas dotajā brīdī ir 29 gadus vecas.

Raksta turpinājums ir otrajā lapā!

Dodies uz otro lapu, lai turpināu lasīt un skatītos pārmaiņas šī seriāla aktieriem!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv