TESTS: Kas Tu būsi nākotnē?
10/02/2019
VIDEO: Andris Kivičs pārraida Facebook tiešraidi no vannas – fani smej, ka redzams dzimumorgāns
10/02/2019

”Reizēm asaras acīs saskrien,” puisis no Rīgas, labo datorus un bez maksas tos izdala trūcīgajiem

FOTO AVOTS: Gata Ivanova personiskais arhīvs
Šķiet, ka mūsdienās vairs neko par brīvu nedod, vai ne? Bet šoreiz ir runa par kādu aizkustinošu stāstu. Rīdzinieks Gatis Ivanovs, savāc no citiem nevajadzīgās elektropreces, ja vajag, tad pats tās salabo un pēc tam tās dāvā trūcīgajiem. Ar šāda tipa labdarību, rīdzinieks nodarbojas nu jau otro mēnesi, vēsta ziņu portāls <<jauns.lv>>.

Gatis stāsta, ka kaut ko ļoti gribēja dzīvē mainīt, tāpēc, ka viņam pašam arī nav viegli gājis. Vēlējās to visu salauzt! Uz Kandavu esot aizceļojis laptops (dators) – divi pensionāri ļoti vēlējās sev datoru, bet nebija iespējas iegādāties pašiem.Cits dators iepriecināja Igora ģimeni no Jēkabpils, kuriem ir divi puikas. Darbs ir, bet sezonāls, par bruģētāju. Tagad ziemā ar krūmgriezi mežā, bet par sociālo dzīvokli iekrājies parāds…

Gatim brīvajā laikā tīk labot datorus. Viņam tādi bija divi un domāja, ka atdos labiem cilvēkiem, kurom tos vajag vairāk nekā viņam pašam. Viņš šajā procesā negrib iesaistīt nevienu eirocentu!

”Ja sāks pirkt, tad tā vairs nav labdarība! Nopirkt var citos portālos! Ja prasa nopirkt, saku nē,” strikti saka Gatis.

Viņam ļoti palīdz draudzene Kristīne, ar kuru viņš kopā jau 14 gadus! Kamēr Gatis ir darbā, viņa sazvanās ar cilvēkiem un visu pieraksta. Abi izlemj kopā, kuram kas vissteidzamāk ir nepieciešams, bet kurš var nedaudz uzgaidīt – abi ir vienota komanda!”Katrs cilvēks ir pierakstīts – kurš devis datoru vai citas elektropreces. Es cenšos pilnīgi visiem palīdzēt! Bet man arī ir ierobežotas finanses un diži izbraukāt visu nevaru. Cenšos sarunāt, lai paši atbrauc līdz Rīgai. Viena sieviete bija gan no Tukuma un viņai aizvedu uz mājās datoru,” stāsta Gatis.

Dodies uz otro lapu, lai turpinātu lasīt un uzzinātu vairāk…

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv