TESTS: Vai atpazīsti Dona dziesmu pēc vienas rindiņas?
05/02/2019
Sešu kvadrāmetru virtuve Rīgā, pēc remonta pārvērsta tiek par paradīzi! Apskaties – neticami!
06/02/2019

Septiņi saldumi, kas ir garšīgi, turklāt veselīgi un noderīgi cilvēka organismam

Mūžīgā grūtība – apvienot ”garšīgs” un ”veselīgs” ir ļoti sarežģīti. Tomēr, lai arī tas ir sarežģīti, tas nebūt nav neiespējami! Atliek tikai pašam censties atrast tādus variantus vai arī… Vienkārši izlasīt šo rakstu!

Izlasi rakstu un uzzināsi septiņus saldumus, kas ir garšīgi, turklāt gan noderīgi, gan arī veselīgi cilvēka orgaismam! Protams, normālos daudzumos!

Tumšā šokolāde

Mmm, cik šokolāde ir garda. Jā, arī tumšajā šokolādē ir kaloriju, taču labā tur ir vairāk. Tur ir daudz citu uzturvielu, piemēram, antioksidanti, flavonoīdi, kalcijs, olbaltumvielas, dzelzs, magnijs un vitamīni. Tumšā šokolāde palīdz atbrīvoties no sliktām domām, uzlabo garastāvokli, šokolāde dod enerģiju un vēl, pazemina holesterīna līmena. Šokolāde spēj samazināt asinsspiedienu, un vairo laimes hormonus. Mmm, gardi, bet atcerieties – nevajag pārforsēt, lai pēc tam nav problēmas ar vēderu. Kas par daudz – tas par skādi!

Zefīri (marshmallow)

Kas gan zefīros ir labs? Zefīros ir daudz mazāks skaits kaloriju, nekā konfektēs. Zefīri satur daudz dzelzi, un arī olbaltumvielas, kas stiprina muskuļu audus. Zefīriem ir daudz garšu, iecienītākās garšas ir ābolu, vaniļas un banānu. Zefīrus var taisīt arī mājās paši, ja ir liela vēlme. Gardi un tomēr veselīgāk, kā ēst čipsus.

Dodies uz otro lapu, lai turpināu uzzināt, kuri saldumi, tad ir noderīgi un veselīgi cilvēkam!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv