Septiņi saldumi, kas ir garšīgi, turklāt veselīgi un noderīgi cilvēka organismam
06/02/2019
Leģendārās filmas ”Bēthovens” aktieri toreiz un tagad
06/02/2019

Sešu kvadrāmetru virtuve Rīgā, pēc remonta pārvērsta tiek par paradīzi! Apskaties – neticami!

Visiem patīk, kad dzīvoklis ir ne tikai ērts, bet arī plašs. Diemžēl, vairumā pēcpadomju mājo, ko tādu neatrast. Arī dzīvokļos Rīgā, ko tādu var atrast tikai par astronomiskām summām. Plašumu var dabūt tikai par milzīgām naudām…

Tomēr, ar diezgan interesantu projektu, klajā nācis kāds Rīgas dzīvokļa īpašnieks, kura dzīvoklis no šauras un parastas naktsmītnes, pārtapis gluži par paradīzi sev un savai ģimenei!

Ar nedaudz radošuma, var panākt daudz. Protams, neiztikt arī bez naudas līdzekļiem. Vienmēr var izdomāt kaut ko vienreizēju un lielisku. Tā arī izdarīja Ieva ar Jāni – jauna ģimene, kurā drīz ienāks mazulis. Viņi nolēma uzlabot situāciju savā sešmetrīgajā virtuvītē.

Kāda ir situācija pirms remonta virtuvē? Tvaika nosūcējs virtuvē nav paredzēts, bet apgaismojums briesmīgs. Rozetes izvietotas nesaprotama veidā, ledusskapis vispār atrodas koriodā. Virtuves tehnikai vietas nav, traukiem tāpat. Glds milzīgi liels un salauzts, durvju vispār nav. Tāda tā virtuvēti… Turklāt, tas vēl maigi teikts. Kadrus var redzēt arī raksta titulbildē.

Bet kāds tad ir stāvoklis pēc virtuves remonta?

Tu nespēsi noticēt!

Dodies uz otro lapu, lai redzētu dzīvokļa pārmaiņas… 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv