TESTS: Kurš varonis no multfilmas ”Šreks” Tu esi?
01/02/2019
Pusotras promiles reibumā braukušajai tiesnesei, tiesības atņemt nevar; atkal varēs sēsties pie auto stūres
01/02/2019

Šogad iznāks jauna ”Ledus Sirds”, ”Šreks” un arī ”Rotaļlietu Stāsts” daļas

FOTO AVOTS: express.co.uk

Šis gads būs lielisks priekš bērniem un tiem, kam patīk skatīties multfilmas. Izrādās, ka šogad iznāks vairāku ļoti populāru multfilmu turpinājumi, tā vēsta šo multfilmu veidotāji.

Kā vēsta pieejamā informācija publiski internetā, tad iznāks vairāku populāru multfilmu turpinājumi, kas tika gaidīti ļoti ilgi vai tika paziņots, ka tie nebūs vispār.

Kompānija ”Disney”, ir paziņojusi, ka 2019.gada 22.novembrī, Amerikā tiks izlaista ”Ledus Sirds” multfilmas otrā daļa. Tas nozīmē, ka Latvijā šī multfilma uz kino ekrāniem varētu būt kaut kur 2020.gada sākumā – vidū. Šī ir multfilma par māsām Annu un Elzu, un, protams, sniegavīru Olafu un pārējiem draugiem.

”Ledus Sirds 2” treileris:

Cilvēki jau soctīklos smej – visas šīs multfilmas ir domātas priekš cilvēkiem, kas ir aptuveni 20 gadus veci. Kāpēc? Jo šo multfilmu pirmās daļas, iznāca tieši viņu bērnību laikā. Cilvēki, kas ir pat 25 gadus veci, ir sajūsmā, ka iznāks šīs multfilmas.

Tāpat, arī ”Disney” ir parūpējies par pārsteigumu multfilmas ”Rotaļlietu Stāsts” faniem. Kā izrādās, tad oficiālais multfilmas ceturtās daļas izlaišanas datums ir 2019.gada 20.jūnijs. Filma būs sākotnēji tikai Brazīlijā, bet Latvijā tā varētu būt 2019.gada otrajā nogrieznī.

”Rotaļlietu Stāsts 4” treileris:

Kad likās, ka multfilmai ”Šreks” turpinājuma vairs nebūs, internetā jaudu uzņem arī ziņa, ka 2019.gadā iznāks arī ”Šreks” piektā daļa. Šī gan ir vienīgā filma, kam nav pieejams vēl oficiālais treileris, tāpēc cilvēki uz ”Šreka” piekto daļu skatās diezgan skeptiski. Tomēr Google, informē, ka 2019.gadā, filma iznāks. Datums nav pateikts. Latvijā, filma būs, visticamāk, tikai 2020.gada sākumā vai vidū.

”Šreks 5” treileris:

Trīs jaunas daļas, vecajām multfilmām! Varētu šķist, ka jauns nekas vairāk nav gaidāms, vai ne? Tomēr tā vis nav!

”Mīluļu Slepenā Dzīve” iznāca 2016.gadā un filmas veidotāji paziņojuši par otrās daļas iznākšanu 2019.gada 7.jūnijā. Filma iznāks ASV un Latvijā būs pieejama, visticamāk, 2019.gada beigās! Šī filma ir ļoti mīļa un patīkama daudziem!

”Mīluļu Slepenā Dzīve 2” treileris:

”Lego Filma” tika iazlaista 2014.gadā un patika daudziem arī Latvijā. Otrā daļa iznāks jau 2019.gada 8.februārī, kas nozīmē, ka uz ekrāniem Latvijā, tā nonāks jau 2019.gada vidū. Līdz ar to, šis būs pirmais multfilmas turpinājums šogad.

”Lego Filma 2: Otrā daļa” treileris:

”Dusmīgo Putnu Filma”, kas iznāca 2016.gadā, bija veiksmīgi neveiksmīga multfilma. To noskatījās daudzi, bet ne visiem par šo multfilmu bija ļoti pozitīvas atsauksmes. Ja pieejamā informācija vēsta pareizi, tad filmas otrā daļa tiks izlasta 2019.gada 16.augustā. Tas nozīmē, ka Latvijā tā būs pieejama 2019.gada beigās vai 2020.gada sākumā.

”Dusmīgo Putnu Filma 2” treileris:

Baumu līmenī ir arī multfilma ”Kā Pieradināt Pūķi”. Esot varbūtība, ka šogad iznāks arī jauna daļa šai multfilmai.

Šīs multfilmas, kas šogad iznāks, izrādās, ka nav vienīgās. Iznāks arī pilnībā jaunas multfilmas. Piemēram, ”Neglītās Lelles”. Tas ir stāsts par neglītām lellēm, kas dzīvo pilsētā Neglītvilla. Filma iznāks Amerikā 2019.gada 3.maijā un būs Latvijā 2019.gada vidū vai beigās. Iznāks arī tādas multfilmas kā ”Karalis Lauva”, ”Pazudušais Posms”, ”Soniks: Ezis”, ”Dambo” un ”Aladins”. Šīs ir tikai dažas no multiflmām, kas iznāks šogad un jāsaka, ka šogad tādu būs daudz.

Dalies ar šo rakstu sociālajos tīklos – Facebook, draugiem.lv un arī citur, lai par šo jauko vēsti uzzina arī pārejie multfilmu interesenti un Tavi draugi!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv