TESTS: Vai atpazīsi bērnu grāmatas pēc to ilustrācijām?
14/02/2019
VIDEO: Kivičs piekrīt boksa mačam ar Neidu: ”Tu neko vairāk nepoti kā rakstīt fake ziņas kā bojā gājuši bērni”.
14/02/2019

Tev patiks šīs dziesmas, ja Tev patīk LIL PEEP – latviešu LIL PEEP izdevis jaunu mūzikas albumu
Mūziķi Robertu Lucu, kas nāk no Jelgavas, viņa fani un klausītāji, ir iesaukuši par latviešu LIL PEEP. Iemesls ir pavisam vienkāršs – abiem ir līdzīgas dziesmas stila ziņā – mainās tikai valoda un teksts, bet ļoti līdzīgs stils. Par godu visu mīlētāju dienai, viņš nu pat ir izdevis jaunu albumu savā ”Bandcamp” profilā.

Roberts Latvijas hip-hopa scēnā nav pirmo gadu. Viņš jau 2015.gadā hip-hopā bija aktīvs dalībnieks, kad izlaida savu pirmo mixtape ar nosaukumu ”#DNG”, kas sastāvēja no sešām dziesmām.

Līdz nākamajam mixtape gan faniem bija jāpagaida. 2017.gada 1.februārī, Roberts izlaida mixtape ar nosaukumu ”Vaska Muzejs”, kurā bija 11 dziesmas un dažās piedziedāja arī citi reperi, kā arī vienā piedziedājumu iedziedāja Anna Marija. ”Vaska Muzejs” mixtape arī Robertam deva lielāku atpazīstamību un popularitāti.

2017.gads bija īpaši darbīgs Robertam. 2017.gada 2.oktobrī, viņš fanus pārsteidza ar vēl vienu mixtape – ”No Nulles”. Šo albumu arī sastādīja 11 dziesmas un, lai arī šķistu, ka divi albumi gadā priekš mūziķa ir daudz, pēc mēneša (3.novembrī 2017.gadā), Roberts publicēja trešo mixtape gada laikā, ar nosaukumu ”Triumfs”, kuru sastādīja 10 dziesmas un 4 ”skiti”.

2018.gadu viņš iesāka ar ar albumu ”Mani Sapņi Nogalina”, kas sastāvēja no tikai septiņām, bet ļoti foršām un kvalitatīvām dziesmām. Tas iznāca 2018.gada 7.februārī. Faniem ilgi nebija jāgaida un jau 2018.gada 5.maijā, kopā ar reperi Labākais, izdeva kopīgu mixtape – ”Dekadence”, kas sastāvēja no 12 dziesmām un 2 ”skitiem”. Tāpat kā 2017.gadā, arī 2018.gadā, Robertam bija trīs diski jeb mixtape un albumi kopā. 2018.gada 7.novembrī, viņš izdeva trešo albumu gadā – ”Nr.X”. Tas sastāvēja no 11 dziesmām.Aktīva karjera – kopā jau septiņi albumi un 2019.gada 14.februārī, par godu Valentīndienai, Roberts izlaida savu astoto albumu – ”F41”, kas sastāv no 11 dziesmām.

Ņemot vērā šo faktu, ka Roberts ir izdevis jaunu albumu un cilvēkiem tas patīk, mēs piedāvājam to noklausīties un iegādāties, ja ir tāda vēlme.

Fani viņu jau ir iesaukuši par latviešu LIL PEEP, kas ir ļoti populārs un iemīļots emo-reperis. Popularitāte viņam strauji aug – viņš ir atrodams arī iekš YouTube, kur ir pieejamas arī ļoti daudz citas dziesmas. Iekš YouTube viņam ir vairāk kā trīs tūkstoši sekotāju un viņu YouTube var atrast kā Roberts Lucs.

Neaizmirsti piesekot un sekot līdzi viņa daiļradei!

Neaizmirsti dalīties ar šo rakstu sociālajos tīklos – Facebook, Twitter, draugiem.lv un arī citur, lai šo uzzina un redz arī citi – tas aizņems vien pāris sekundītes!

ALBUMS:


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv