VIDEO: Neids atkārtoti izaicina Kiviču uz boksa maču – draud, ja neatbildēs, tad atņems viņam Lieni
14/02/2019
TESTS: Vai atpazīsi bērnu grāmatas pēc to ilustrācijām?
14/02/2019

”Tu nomīzi, mīzalgalva,” uzņēmējs atklāj, ka Neids nobijies boksēties ar viņu un Neidam nemaz nav ko maksāt Kivičam

FOTO AVOTS: ekrānšāviņš no video
Mūziķis, viltus ziņu autors un topošais Neids jeb Niks Endziņš, pēdējo nedēļu laikā ir ļoti sensacionāls un sociālajos tīklos kļūst arvien populārāks, ņemot vērā drāmas, kas risinās interneta vidē.

Uzņēmējs Austris Jansons, plašāk iekš Facebook, ir pazīstams kā jautrs cilvēks, kas bieži joko. Viņš iekš Facebook ir reģistrējies kā Riepu Austris – tas tāpēc, ka viņam ir savs bizness, kurā viņš tirgo riepas.

Tomēr, paralēli savam biznesam, viņš nevarēja ignorēt Nika Endziņa jeb Neida, īpašo vēlmi kauties ar Kiviču, tāpēc uzņēmējs nolēmis Neidu atmaskot. 12.februārī, Austris iekš Facebook publicēja video – saucot Niku par ”biksēs mīzēju, kas ir liels tikai vārdos, bet darbi nav savienojums ar vārdiem – ne Neida gadījumā”.

Austris stāsta, ka Neida piedāvājums Kivičam ir smieklīgs. Neids sola Kivičam 10 000 eiro par boksa maču, bet tāda summa var būt viņam tikai tādā gadījumā, ja viņam ir pašam savs ofiss, bet ņemot vērā Neida darba vietu, kas ir Hesburger, tik daudz viņš pat gadā nenopelna, ļoti iespējams.Tāpēc, Austris izaicināja uz boksu neidu – cīņu sarunātu Jelgavā, ko viņš jau izdarīja. Tomēr, Neids teica, ka viņam Jelgava pa mazu un viņš sarunāšot Arēnu Rīgu, kas viņam, protams, neizdevās.

Austris saka, ka piedāvājums joprojām esot spēkā. Lai Neids atbraucot uz Jelgavas sporta klubu ”Madara” un tur izboksēšoties kārtīgi.

”Tagad dalamies ar šo video iekš Facebook, lai visi redz kāds Neids ir mīzals un dirsējs un par saviem vārdiem vienkārši neatbild!”

Video ir skatīts jau vairāk kā 55 tūkstošus reižu un ar to dalījušies gandrīz 2 tūkstoši cilvēku. Video ir nedaudz īsāks par divām minūtēm un Austris tajā ir ļoti lakonisks.Dalies ar šo rakstu sociālajos tīklos – Facebook, draugiem.lv, Twitter un arī citur, lai šo uzzina un redz visi – tas aizņems vien dažas sekundītes…

Video atrodas otrajā lapā!

Dodies uz otro lapu, lai skatītos šo video!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv