TESTS: Kurš multfilmu varonis Tu esi?
20/01/2019
Policija nozagusi iedzīvotājam suni; lūdz parakstīt petīciju par viņa atbrīvošanu
20/01/2019

Valsts šokā; Krimuldas novadā, bērniem par labām atzīmēm dod ēdienu

FOTO AVOTS: krimuldasskola.lv
TV3 ziņas un visu valsti, pavisam nesen pāršalca neticama ziņa – Krimuldas novadā, bērni par labām atzīmēm, tiek simulēti ar ēdienu jeb brīvpusdienām. Ja viens to uzskata par normālu parādību, tad cits par amorālu un pavisam nepareizu rīcību, vēsta TV3 ziņas.

Krimuldas novads ir vieta Vidzemē, kur tāpat kā jebkurā citā novadā, ir skolas, bērnudārzi un citas pašsaprotamas ēkas. Kā jau skolai pienākās, bērni par labām atzīmēm tiek stimulēti un, lai cik dīvaini tas neliktos – Krimuldas novadā tas tiek darīts ar brīvpusdienām, jeb vienkāršā valodā sakot – ēdienu!

Ja bērnam vidējā semestra atzīme ir vismaz 7,5, tad viņam pienākas brīvpusdienas uz visu semestri – taloni katrai skolas dienai, katrs 2 eiro vērtībā. Savukārt, ja liecībā nav neviena atzīme semestrī zemāka par 7, tad vismaz Krimuldas vidusskolā, pienākas stipendija 50 eiro vērtībā ik mēnesi.

Lai arī Krimuldas Domes priekšsēdētājs Linards Kumskis un Krimuldas vidusskolas direktore to uzskata par normālu parādību un saka, ka tas ir tikai normāli, Latvijas iedzīvotāji tā vis nedomā. Domes priekšsēdētājs tikai smaidīja un teica, ka tas esot labi. Lai arī ir cilvēki, kas šo atbalsta, vairums to uzskata par amorālu un galīgi nepareizu rīcību.

Eksperte TV3 ziņās stāstīja, ka bērnus vajag stimulēt mācīties labāk, bet ne šādi. Ēdiens ir pirmās vajadzības prece un skolā bērni tiek spiesti labāk mācīties, lai iegūtu pirmās vajadzības lietas, preces – ēdienu! Stimulēt varot arī ar citām lietām – atzinībām, medaļām, diplomiem vai varbūt pat stipendijām – tas tik un tā būtu izdevumu ziņā līdzīgi! Bet manipulēt ar pirmās vajadzības lietām nav pareizi – tā vairākkārt atzina eksperte!

Dalies ar rakstu sociālajos tīklos, lai šo redz un uzzina pēc iespējas vairāk cilvēku! Ko par to domā Tu?

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv