Tev patiks šīs dziesmas, ja Tev patīk LIL PEEP – latviešu LIL PEEP izdevis jaunu mūzikas albumu
14/02/2019
VIDEO: Neids sola ”nokautēt” Kiviču jau pirmajā raundā
14/02/2019

VIDEO: Kivičs piekrīt boksa mačam ar Neidu: ”Tu neko vairāk nepoti kā rakstīt fake ziņas kā bojā gājuši bērni”.

FOTO AVOTS: ekrānšāviņš no video
Pēdējas dienās, sociālajos tīklos runā tikai par un ap Andri Kiviču un Niku Endziņu jeb Neidu. Pēc tiešraides, kuru veica Andris Kivičs ar savu mīļoto Lieni, Neids sadusmojies, ka tiešraidē bija redzams Andra dzimumorgāns un izaicināja Andri uz boksa maču. Nu Andris ir atbildējis, vēsta Facebook lapas ”Purčiks” ieraksts!

Visu mīlētāju dienā – 14.februārī, lapā ”Purčiks”, tika ievietots video ar Andra atbildi Neidam. Viņš stāsta, ka nekad nebija domājis kā nākšoties šādiem beztalantiem atbildēt, jo viņš tāpat neko vairāk nemāk kā uztaisīt ”fake” ziņu portālus, kuros raksta kā bojā gājuši bērni un sievietes.

Piebildīsim, ka Neids viltus ziņu dēļ tika pērn aizturēts un vairākus mēnešus pavadīja Rīgas centrālcietumā. Kivičs teica, lai vēl pēdējo reizi aiziet ar savu ģimeni un meiteni uz kino vai iedzert tēju vai pasēdēt, jo pēc boksa mača, vairs neviens viņu neredzēs tādā izskatā kā viņš ir tagad.Andris piemin, ka Neids ir pieļāvis kļūdu – viņš pieminēja un aizskāra Lieni, kas ir Andra meitene. Līdz ar to, Andris ir gatavs cīnīties ar viņu un ”iedot pa muti” Neidam, kā pats saka iekš video.

”Tiekamies ringā!” video nobeidz Kivičs.

Neids jau ir paguvis reaģēt uz Kiviča atbildi un saka, ka Kivičs esot pieļāvis kļūdu šo izaicinājumu apstiprinājot. Neids sola, ka nokautēšot Kiviču jau pirmajā raundā!

Neaizmirsti dalīties ar šo rakstu sociālajos tīklos – Facebook, draugiem.lv un arī citur, lai šo uzzina visi! Tas aizņems vien dažas sekundītes!

Video atrodas otrajā lapā!

Dodies uz otro lapu, lai skatītos video!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv