VIDEO: Neids sola ”nokautēt” Kiviču jau pirmajā raundā
14/02/2019
VIDEO: ”Mairis Briedis man čoms, iedodiet piezvanīt, izručīs,” Ogrē noķer dzērājšoferi
15/02/2019

VIDEO: Krogs Rīgā aktīvi piesaista klientus – ja spēsi šo burgeru apēst 60 minūtēs, vari nemaksāt

FOTO AVOTS: ekrānšāviņš no video
Kā vēsta portāls <<jauns.lv>>, tad Rīgā strauju popularitāti uzņem kāds krogs Teikā, kas rīko ”gastranomiskas izvirtības”. Gadījumā, ja pasūti noteiktu burgeri un apēd to 60 minūšu laikā, tad par pasūtījumu vari nemaksāt.

Pats burgeris sver 2,5 kilogramus un maltītes izmaksas, ja neapēd stundas laikā, ir 19,50 eiro. Savukārt, ja ēdiena pasūtītājs burgeri spēj notiesāt 60 minūšu laikā nepieceļoties no krēsla, krogs maltīti uzsauc par velti.

Šādas akcijas ir īpaši populāras fiziski spēcīgu vīriešu vidū, kam patīk vienam ar otru sacensties. Tomēr, no veselības viedokļa, šādas sacensības nav cilvēkam veselīgas.

Kāda dietoloģe stāsta, ka īsā laika posmā, tiek burtiski aprīts milzīgs daudzums pārtikas, kas ļoti kaitē visam gremošanas traktam – īpaši jau kuņģim un zarnām.

Turklāt, esot arī jāsaprot, ka tā nav viegla pārtika, bet gan ”fast food” – daudz ne pārāk veselīgas lietas. Dietoloģe uzskata, ka šādu kafejnīcu un krogu akcijas ir vērtējamas kā cinisks biznesa mārketings, kas vērsts uz popularitātes gūšanu, nevis viesmīlību.

Turklāt, tas ir arī iemesls kāpēc ir gan ļoti liels svars burgerim, gan cena, jo ļoti 90% šādu burgeri pieveikt nevar un, ja 90 no 100 cilvēkiem to neapēd, tad ienākumi ir mērāmi vairākos tūkstošos eiro.

Neaizmirsti dalīties ar šo rakstu sociālajos tīklos un painformēt savus draugus un paziņas tādā veidā. Tas aizņems vien dažas sekundes  – dalies ar rakstu Facebook, Twitter, draugiem.lv un arī citur!


Portālā <<jauns.lv>> ir arī pieejams videoklips no šī burgera ēšanas. Spied te, lai dotos uz to un noskatītos!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv