VIDEO: Kivičs piekrīt boksa mačam ar Neidu: ”Tu neko vairāk nepoti kā rakstīt fake ziņas kā bojā gājuši bērni”.
14/02/2019
VIDEO: Krogs Rīgā aktīvi piesaista klientus – ja spēsi šo burgeru apēst 60 minūtēs, vari nemaksāt
14/02/2019

VIDEO: Neids sola ”nokautēt” Kiviču jau pirmajā raundā

FOTO AVOTS: ekrānšāviņu kolāža no viņu videoklipiem
Ir tāds labs teiciens – ”Lielība naudu nemakā, piedirs bikses – jāmazgā!” To vajag atcerēties vienmēr, pirms ir gatavs teikt ko tādu, par kādreiz būs jāatbild.

14.februārī, noskaidrojies, ka Andris Kivičs ir piekritis viltus ziņu ”tēva” Nika Endziņa izaicinājumam – boksa mačam. Neids publicēja divus video iekš Facebook, kur skarbi izteicās par Kiviču un viņa meiteni Lieni un nu Andris ir atbildējis – viņš apstiprina, ka cīņa būs un Neids ”noraušoties”.

Neids ieraudzījis Kiviča atbildi Facebook, kas nu jau sasniegusi vairāk kā 100 tūkstošus skatījumu, uzreiz ielicis savā Instagram ierakstu, kas bijis šis video – Andra atbilde.

LASI LĪDZĪGU RAKSTU: Kivičs piekrīt boksa mačam ar Neidu: ” Tu tāpat neko citu neproti kā taisīt fake ziņu portālus un rakstīt kā bojā gājuši bērni un sievietes” (VIDEO)Apakšā bijis arī apraksts:

”Piekrītot cīņai, Tu esi pieļāvis ļoti sāpīgu kļūdu, bet es esmu priecīgs! Es joprojām saku, ka Tu gulēsi uz zemes jau pirmajā raundā. Latvija, vai Jūs esat gatavi?”

Neids solīja par boksa maču Kivičam maksāt 10 tūkstošus eiro, tomēr šim faktam fani netic, jo Neids dotajā brīdī strādā ātrās ēdienu pagatavošanas restorānā ”Hesburger” Jūrmalā, kur šādu naudu pat gada laikā nevar nopelnīt.

LASI LĪDZĪGU RAKSTU: ”Tu no manis nomīzi, mīzalgalva,” uzņēmējs no Rīgas, atklāj, ka Neids ir nobijies iziet boksa ringā ar viņu (VIDEO)Protams, boksa mačs vēl nav noticis, tomēr kā saka abas interneta zvaigznes un raksta mediji, tad tas notiks. Vēl gan nav teikts, kur un kad, bet zināms, ka Neids šo cīņu ļoti vēlas aizvadīt Latvijas lielākajā arēnā – arēnā ”Rīga”.

Cik var saprast, tad Andrim ir īsti vienalga par cīņas norises mērķi un viņam galvenais ir ierādīt Neidam vietu.

Piedāvājam arī abu slavenību video atbildes vienam no otra.

Neaizmirsti ar šo rakstu dalīties sociālajos tīklos – Facebook, draugiem.lv, kā arī citur, lai šo redz un ierauga arī pārējie. Tas aizņems vien dažas sekundītes!

LASI LĪDZĪGU RAKSTU: Andris Kivičs Facebook pārraida tiešraidi no vannas ar Lieni – fani smej, ka redzams dzimumorgāns (VIDEO)

Video atrodami otrajā lapā!

Dodies uz otro lapu, lai to skatītos!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv